branky: 60 min M.Ohnůtek, 65 min a 75 min T.Ambrož

Sestava:T.Neckář,D.Trnečka(60min),V.Maršálek,T.Chuděj,K.Sosnovec,M.Ohnůtek,F.Zálešák, R.Maleňák,V.Král(30min),J.Kostka(45min),T.Ambrož

náhradníci:M.Vašíček (45min),J.Šmatelka(30min),P.Šíma,J.Menyhard(60 min),O.Maršálek

Komentář trenéra:

1.poločas - opět chyba na začátku zápasu a od první minuty jsme prohrávali, domací tým i přes rychlou branku působil jako zatím nejslabší tým , na který jsme narazili, v naší obraně,ale panovali velké zmatky

2.poločas - v 50min domácí záložník napřáhl zdálky (30metrů) a krásně zavěsil,do druhého poločasu nastoupil M.Vašíček a byl naším nejlepším hráčem (přihrál na 3 branky),po rychlých únicích po pravém křídle a následných přihrávkách před odkrytou bránu jsme otočili stav zápasu na 2:3,v 80min přišla chyba T.Neckáře a polocentr z pravé strany zapadl za jeho záda,i přes konečnou remízu panovala s výsledkem spokojenost