sestava:T.Neckář,J.Menyhard,V.Maršálek,K.Sosnovec,T.Ambrož,M.Ohnůtek,M.Baláž,D.Trnečka,

M.Vašíček,T.Chuděj,J.Kostka

náhradníci:P.Šíma,J.Šmatelka,O.Maršálek

hodnocení z lavičky:

1.poločas - hned několik hráčů v základní sestavě nastoupilo na netradičních postech,kupodivu to bylo ku prospěchu výkonu celého družstva, i přesto ,že jsme opět brzy inkasovali (3min), byl Spálov ve zbytku prvního poločasu aktivnější a nebezpečnější než domácí tým a ve 30min dělovkou M.Baláže vyrovnal na 1:1, mrzí snad velké množství nevyužitých šancí

2.poločas - do druhého poločasu vstoupil Spálov stejně dobře ,jak končil první, kluci dobře kombinovali a dostávali se do slibných příležitostí, které i vcelku dobře zakončovali,ale tentokrát zvonila pouze konstrukce branky nebo výborným zákrokem podržel domácí brankář, i domácí občas zahrozili a i Tomáš musel předvést své umění, když už zápas směřoval do remízového konce, přišla 93min a zbytečný faul J.Kostky na lajně(40metrů), domácí záložník pak parádně odcentroval a do naší šestnácky se vřítil jeho spoluhráč,který propálil hlavou uplně vše 1:2, potom přišel závěrečný hvizd a nám zbyly jen oči pro pláč....

I KDYŽ KLUCI HRÁLI VELMI DOBRÝ FOTBAL ,NEBYLO NÁM PŘÁNO.......