branky: M.Anděl (7min),M.Vašíček (18min), J.Kostka (21min),P.Pop (29min)

rozhodčí: V.Mikolanda, V.Rýdel                       80 diváků

sestava:

T.Neckář, T.Ambrož,A.Sucháček,P.Šíma(85min), M.Anděl,L.Šíma, M.Baláž, P.Pop, J.Kostka, M.Vašíček (80min), D.Trnečka (70min)

náhradníci:O.Maršálek(85min), T.Chuděj (70min), J.Jurošek (80min)

- Spálov začal zápas velmi aktivně a tlačil se do nebezpečných zakončení, už v 7 minutě rozehrál z levé strany přímy kop P.Pop a našel zcela volného M.Anděla , který dává hlavou na 0:1,ve 13minutě se prohnal po křídle M.Vašíček a našel příhrou D,Trnečku ,který ovšem tutovku neproměnil, nevadí jede se dál, v 18 minutě opět přesprintoval  M.Vašíček obranu domácích a podél bránkáře zvyšuje vedení na dvě branky, svižně se hraje i dále a už o 3 minuty později se Spálov raduje z třetí branky ,kdy po odraženém míči a chybě gólmana zvyšuje J.Kostka na 0:3, o minutu později, tedy ve 22 minutě se po nedorozuměmí v naší obraně prosazuje hráč domácích ,kdy po nastřelení spojnice pohodlně doráží střelu do téměř prázdné brány - stav je 1:3, ve 29 minutě přichází chvíle z fotbalové moderny, kdy po rychlé a přesné kombinaci zakončuje dělovkou ze šestnáctky  P.Pop a vrací Spálovu tříbrankové vedení 1:4, to je i poločasový výsledek

- do druhého poločasu nastoupili domácí s větší vervou a snahou upravit nepříznivý výsledek , velmi dobře kombinovali, ale k zakončení se dostávali sporadicky, v 75 minutě nařizuje rozhodčí přímý volný kop z 18 metrů ve prospěch domácích po přísně posouzené situaci, domácí hráč pak z přehledem k tyči snižuje na 2:4, i když se domácí stále snaží a dotírají na branku hostí - zůstává na ukazateli stejný výsledek a Spálov odváží první 3 body z venku