rozhodčí: J.Pavelek                                 80 diváků

sestava:T.Neckář (82min), T.Ambrož, A.Sucháček (87min), M.Anděl, K.Sosonovec, V.Král (65min), P.Pop, M.Baláž, J.Kostka, T.Chuděj (78min), L.Šíma

náhradníci:J.Vlček (82min), O.Maršálek (87min),J.Šmatelka- nenastoupil, D.Trnečka (78min), V.Maršálek (65min), L.Klevar - nenastoupil

komentář:

- hrálo se na velmi těžkém terénu, který komplikoval kombinační hru a nutno říct,že od uvodního hvizdu byli domácí nebezpečnější a poměrně snadno se dostávali před Tomáše N.,který nejednu ošemetnou situaci v prvním poločasu vyřešil, i tak nestačil už v 8 minutě na rychlý výpad domácích středem hřiště a prohrávali jsme 0:1 , domácí stále hrozili nebezpečnými útoky a zdálo se ,že do poločasu vedení udrží,ale ve 42 minutě si chytře posunul míč do běhu uvnitř pokutového území Tadeáš Ch. a byl sražen,rozhodčí bez váhání nařídil penaltu

- 42 minuta sám Tadeáš nařízenou penaltu bezpečně proměnil - skóre srovnáno -1:1

- do druhého poločasu nastoupili kluci po pořádné bouřce v kabině a na jejich výkonu to bylo znát , začali domácí přehrávat a dostávali se do nebezpečných zakončení , nejvíce volala po gólu šance Honzy Kostky,ale z malého vápna hlavou přestřelil

- cca od 75 minuty byla hra značně rozkouskovaná (velké množství faulů a ošetřování na hřišti), nejvíce diskuzí bylo po zákroku cca v 80 minutě na T.Neckáře ,který byl ve velkém vápně tvrdě atakován když si doběhl pro nákop, Tomáš N.utkání bohužel nedochytal ,protože byl silně otřesen a jeho místo zaujal kolega z obrany Tomáš Ambrož, který předvedl jeden excelentní zákrok , nakonec bylo utkání ukončeno přesně v běžící 90 minutě bez nastavení , i když podle všech se cca 7 minut mělo přidávat ??