branky: 13min - T.Chuděj , 60min  - T.Chuděj (obě z penalty)

rozhodčí: F.Mužík, P.Lakomý                      110 diváků

sestava:R.Mališ,V.Maršálek,M.Anděl,A.Sucháček,O.Klevar (89min), V.Král (77min), F.Zálešák,M.Baláž (83min), J.Kostka,L.Šíma,T.Chuděj (87min)

náhradníci:O.Maršálek -nehrál,D.Trnečka(87min),K.Sosnovec(77min),P:Šíma(89min),

T.Ambrož(83min)

- v první řadě je třeba říct , že to nebyl pohledný zápas a moc fotbalového toho nepřinesl

-  po centru z pravé strany od Tadeáše se všichni soustředili na hlavičkujícího Honzu Kostku,ale hlavní sudí si dobře všimnul přistrčení na M.Anděla a kopali jsme penaltu - 13minuta - Tadeáš Ch.s přehledem proměnil

- jinak v první půli bylo k vidění spoustu závarů před oběma brankami, které se odehrávali po dlouhých autech nebo rozehrávce po častých faulech na obou stranách

- v drůhé půli, přesně pak v 60 minutě byl v šestnáctce hostí podražen Tadeáš Ch., rozhodčí nezaváhal a podruhé v utkání ukázal na značku pokutového kopu - Tadeáš angličanem navýšil vedení na 2:0

- mimo nepohledný zápas, utkání nabídlo spoustu emocí mezi oběma lavičkami a málo objektivity ze strany hostí, inu co se dalo čekat - Fulnek.......