branky: M.Anděl (4min), L.Šíma (16min) , M.Baláž (26min), J.Kostka (64min)

rozhodčí : F.Mužík, L.Glogar                              120 diváků

sestava: T.Neckář, T.Ambrož, A.Sucháček, M.Anděl, K.Sosnovec (79min), P.Pop (80min), M.Baláž, V.Maršálek (85min), J.Kostka (J.Kostka), L.Šíma, T.Chuděj (76min)

náhradníci: D.Trnečka (76min), O.Maršálek (85min), J.Šmatelka (80min), V.Král (75min), P.Šíma(79min), O.Klevar,   nemoc  - J.Vlček, F.Zálešák,

komentář:

- už ve 4 minutě rozehrával P.Pop po faulu na Tadeáše CH. standartku z pravé strany na hranici šestnáctky a poslal míč na zadní tyč ,kde byl připravený Michal Anděl a ten otevírá skóre zápasu - 1:0

- po dalším faulu zhruba na úrovní středového kruhu přichází rychlá rozehra - Milan B. přihrává L.Šímovi a ten si míč dvákrát popostrčí a zhruba z 22 metrů vymetá levý horní roh branky hostí - běží 16 minuta a Spálov vede 2:0

- o deset minut později přichází další povedená kombinace , kdy Patrik Pop přesnou příhrou nachází středem nabíhajícího Milana B. a ten využívá odkrytý střed obrany a brankáře vyběhnutého na hrabu šestnáctky a moc pěkným lobem ho překonává potřetí  - 26minuta a Spálov vede 3:0

- do poločasu jdeme s tříbrankovým náskokem , hosté nejsou špatní v kombinaci (je vidět ,že mnozí z nich hráli vyšší soutěže), do výraznějších šancí se nedostali a proto je stav jaký je

- v druhém poločasu si nadále Spálov udržuje herní převahu a dostává se i do šancí, proměněna je však pouze jedna a to v 64 minutě ,kdy Michal Anděl nachází na malém vápně zcela osamoceného Honzu Kostku a ten mazácký navyšuje skóre na 4:0, a takový je i výsledek na konci zápasu,který se dohrává skoro za tmy

OPĚT ZLEPŠENÝ HERNÍ PROJEV PŘINÁŠÍ ZASLOUŽENÉ 3 BODY A DÍKY KLOPÝTNUTÍ TROJANOVIC I NAVÝŠENÍ NÁSKOKU NA ČELE TABULKY NA 4 BODY.K PŘEZIMOVÁNÍ NA 1.MÍSTĚ STAČÍ Z POSLEDNÍCH DVOU ZÁPASŮ VYTĚŽIT 3 BODY ,ALE VĚŘÍME ,ŽE TO BUDE VÍCE, PROTOŽE KLUKŮM TO OPRAVDU JDE.