Spálov - Odry "B" (20.4.2014)

22. 4. 2014

Okresní přebor mužů - neděle 20.4.2014 od 16.00hod - hřiště Spálov

Spálov  - Odry "B"   5:2 (1:0)

branky: 20min -T.Chuděj (pen.), 51min - V.Maršálek , 59min - J.Kostka, 70min  - A.Sucháček ,

79min - T.Chuděj

branky hostí  - 75min a 87min (pen.)

rozhodčí: M.Vrána, L.Glogar                                200 diváků

sestava : R.Mališ, V.Maršálek (73min), M.Anděl, A.Sucháček, O.Klevar, V.Král (68min), F.Zálešák , M.Baláž, J.Kostka , T.Chuděj(80min) , L.Šíma

náhradníci: T.Ambrož (73min) , K.Sosnovec (68min) , O.Maršálek (80min), J.Jurošek -NB

- v prvním poločasu byli překvapivě aktivnější a mnohem nebezpečnější hosté z Oder ,kteří se dostali do několika slibných zakončení ,ale buď dobře zakročil Robert v bráně domácích nebo neměli ofenzivní hráči Oder dobře seřízená mířidla

- přesto se domací ujali v prvním poločase vedení a to zásluhou pokutového kopu, který s přehledem proměnil Tadeáš po faulu ve velkém vápně na J.Kostku - běžela 20 minuta

- výkonu domácího družstva scházelo nasazení,bojovnost ,dobrá kombinace a vše co dobrému fotbalu patří, za stavu 1:0 se šlo do kabin , kde proběhla důkladná "očista"

- do druhého poločasu skutečně nastoupilo v domácích dresech jiné mužstvo a podle toho se pak i celý zbytek zápasu vyvíjel

- už v 51minutě obral Václav Maršálek v důrazném souboji hostujícího obránce , zatáhl míč po křídle a překvapivou polostřelou ,polocentrem překonal brankáře hostí podruhé - 2:0

- v 59 minutě nasadil k bleskovému sprintu po pravém křídle Tadeáš a pěkným centrem našel před branou na vzdálenější tyči Honzu Kostku , který lehkým lobem navýšil vedení na 3:0

- v 70minutě hází Tadeáš z řady svých dlouhých autů a na pětce se prosazuje hlavou Adam Sucháček - Spálov vede 4:0

- v 75 minutě zaváhal s odkopem Tomáš A., míč se pak rychle dostal na malé vápno ,kde ho hostující útočník uklidil do spálovské brány, Robert a vůbec celá obrana byli poprvé na jaře překonáni 4:1

- v 79 minutě opět po pravém křídle únik tentokrát Luďka Šímy , přesnou a prudkou příhrou našel na malém vápně Tadeáše a rozdíl je opět čtyřbrankový - 5:1

- v 87 minutě Franta Zálešák zbytečně fauluje útočníka hostí a poprávu je nařízená penalta ve prospěch Oder - stav zápasu 5:2 je i konečným výsledkem