Spálov - Trojanovice Bystré (1.9.2013)

4. 9. 2013

Okresní přebor mužů - neděle 1.9.2013 - od 17.00hod

Spálov - Trojanovice Bystré  4:1 (1:1)

branky: A.Sucháček (17min), A.Sucháček (62min), L.Šíma (64min) , T.Neckář (70min) - pen.

rozhodčí : T.Lakomý, J.Křižan                       90 diváků

sestava: T.Neckář, P.Šíma (66min), A.Sucháček, T.Ambrož,M.Anděl, L.Šíma (78min), M.Baláž, P.Pop, J.Kostka (80min), T.Chuděj (75min), D.Trnečka (60min)

náhradníci: J.Šmatelka (78min), J.Vlček (75min), V.Maršálek (80min), F.Zálešák (60min), K.Sosnovec (66min), J.Jurošek -NB ,

dresy nevyšli : O.Maršálek, V.Král, L.Klevar

stručně o průběhu zápasu:

- v 9 min špatná rozehrávka od Tomáše Neckáře na A.S. ten podklouzne , míč bere hostující útočník a s klidem otevírá skóre zápasu - 0:1

- v 17 min zahrává rohový kop M.Baláž, míč posadí přesně na hlavu A.Sucháčka a ten "angličanem" srovnává na 1:1, do poločasu je opět několik šancí, ale žádná se neujímá a do šaten se jde za nerozhodného stavu

- v 62 min hází dlouhý aut do malého vápna T.Chuděj a hlavou se opět prosazuje A.Sucháček - Spálov vede 2:1

- už o 2 minuty nato (64 min) dává nahrávku do ulice J.Kostka a na branku  samostatně upaluje L.Šíma a s přehledem zvyšuje náskok na 3:1

- v 70 min je sražen v pokutovém území T.Chuděj , rozhodčí neváhá a nařizuje penaltu, kterou s přehledem proměňuje Tomáš Neckář

- do závěru zápasu nastupují všichni hráči z lavičky , stav zápasu se ale nemění - Spálov vítězí 4:1