branky: 45min  - M.Anděl, 90min  - A.Sucháček

rozhodčí: L.Bogár, L.Glogar                        200 diváků

sestava: T.Neckář, T.Ambrož, A.Sucháček, K.Sosnovec, M.Anděl, V.Maršálek (67min), P.Pop, F.Zálešák, J.Kostka (79min), T.Chuděj (45min),<->(81min), L.Šíma(90min)

náhradníci: J.Vlček(67min), D.Trnečka(45min), J.Šmatelka (79min), O.Maršálek (81min), L.Klevar (90min)

- neděle 13.10.2013 přinesla souboj o první místo v tabulce okresního přeboru - při jakékoli výhře se Spálov mohl dostat na první místo

- od začátku zápasu bylo vidět, že přijel sebevědomý soupeř, ale domácí byli v prvním poločasu mnohem nebezpečnější a hlavně zásluhou standartek a dlouhých autů se dostávali do nebezpečných zakončení, za zmínku stojí přímý kop Tadeáše CH. ,který dělovkou orazítkoval spojnici a pak ještě nepříjemný zákrok vysokou nohou na hlavu opět na něj, když už se všichni viděli v šatně, přišel ve 45 minutě dlouhý aut do vápna hostů ,odraz od břevna a závar ve kterém se nejlépe orientoval Michal Anděl a poslal Spálov do vedení 1:0 (gól do šatny)

- do druhého poločšasu již nenastoupil Tadeáš otřesený po zákroku na hlavu, jinak co se týká hry začali být hosté mnohem nebezpečnější než v poločase prvním a dostali se do několika slibných šancí, také nastřelili z přímého kopu spojnici, i Spálov se dostal do několika šancí ,ale ani Luděk Šíma a ani Patrik Pop své velké příležitosti neproměnili, v 75 minutě se musel po druhé žluté kartě ze hřiště odporoučet Franta Zálešák, pak Tomáš Neckář zneškodnil obrovskou šanci po odrazu od tyčky, která následovala  po prazvláštní situaci a rozehře přímého kopu na obranné půlce Spálova,  hosté si chtěli odvézt alespoň bod,ale v poslední - 90 minutě rozehrává Spálov rohový kop , ke střele se dostává Luděk Šíma , ta je zblokována na brankové čáře ,ale nejblíž má k míči Adam Sucháček a uzavírá skóre zápasu na 2:0

SPÁLOV SE DOSTÁVÁ DO ČELA OKRESNÍHO PŘEBORU A PŘIZNEJME SI,ŽE JE TO PRO NÁS OPRAVDU HISTORICKÝ OKAMŽIK