branky: P.Pop (13 min), T.Chuděj (58min), T.Chuděj (79min)

rozhodčí: T.Lakomý, M.Kontoršikov                50 diváků

sestava: T.Neckář, V.Maršálek, D.Trnečka (62min), M.Anděl, T.Ambrož, P.Pop, F.Zálešák (89min), M.Baláž, J.Kostka (75min), T.Chuděj (85min), L.Šíma (80min)

náhradníci: O.Maršálek(85min),J.Šmatelka(80min), V.Král(75min),K.Sosnovec(62min), P.Šíma(89min)

kvůli nemoci nebo zranění scházeli: A.Sucháček, J.Vlček, J.Jurošek,L.Klevar

komentář:

- k poslednímu podzimnímu utkání jsme zajížděli do Tísku a věděli jsme ,že to bude těžké utkání, což se i potvrdilo

- hned v úvodu přišla studená sprcha, kdy po uklouznutí brankáře Tomáše N. a jeho nepodařené "bekovce" získal míč domácí útočník a s klidem otevřel již v 50 vteřině zápasu skóre - 1:0 pro domácí

- na klucích byla vidět snaha o co nejrychlejší srovnání stavu a to se také podařilo, to když na útočné polovině hodil aut Tomáš A. na Milana B., ten se šikovně obtočil kolem hráče a perfektní příhrou do uličky namazal Patriku P., který s rutinou proměnil - 13 minuta - 1:1

- ve 20 minutě rozehrával Tadeáš Ch. přímý kop cca z 22 metrů a zatočil ho překrásně ,ale domácí gólman se zaskvěl výborným zákrokem

- domácí hrozili hlavně ze standartek (rohy a přímé kopy), kterými vždy hledali své urostlé útočníky

- i dál jsme měli, ale hru pod kontrolou a dostávali se před bránu do zakončení, i přesto skončil poločas plichtou

- v přestávce  si kluci řekli co bylo potřeba a byla na nich vidět vůle po vítězství

- v 58 minutě byl v pokutovém území faulován a Tadeáš a rozhodčí nařídil proti domácím penaltu, míč si postavil sám faulovaný Tadeáš a proměnil - vedeme 2:1

- domácí stále podnikali nebezpečné výpady ,ale i díky jistým zákrokům Toma N. branku nedali, naopak v 79 minutě jsme rozehrávali přímý kop z půlky hřiště , Tomáš A. našel ve vápně hlavu Tadeáše a ten vsítil pojišťovací branku - Spálov vede již 3:1

- do konce zápasu naskočilo do hry všech pět náhradníků a s konečným hvizdem rozhodčího jsme mohli oslavit podzimní titul

V příštím týdnu přivítáme na domácím hřišti v předehrávce 1.jarního kola Velké Albrechtice a těm máme co vracet, je to jediný tým ,který nás v soutěži zatím porazil

NA UTKÁNÍ SICE NEMOHL PŘIJET TRENÉR VOJTA B., ALE CHLAPI UKÁZALI , ŽE SE UMÍ I SAMI NAHECOVAT K DOBRÉMU VÝKONU, ALE STEJNĚ - VOJTO DĚKUJEM A JEDEME DÁL!!!