Trojanovice I. - Spálov (10.5.2014)

12. 5. 2014

Okresní přebor mužů - sobota 10.5.2014 od 16.30hod hřiště Trojanovice

Trojanovice I.  - Spálov   4:5  (2:0)

branky Spálova: 49 min - T.Chuděj, 50 min - T.Chuděj , 57min - A.Sucháček, 66min - L.Šíma,

76min - T.Chuděj (penalta)

branky domácích: 21 min(penalta), 30 min, 47 min, 83 min

rozhodčí : F.Mužík                          100 diváků

ČK - 21 min - Robert Mališ (Spálov), 83 min - L.Prorok (Trojanovice I.)

sestava: R.Mališ, V. Král, A.Sucháček, M.Anděl, T.Ambrož (75min), V.Maršálek (21min),

O.Klevar (88min), M.Baláž, J.Kostka, T.Chuděj, L.Šíma

náhradníci: F.Zálešák (75min), K.Sosnovec (88min), J.Jurošek (21min)

NAPROSTO ŠÍLENÝ ZÁPAS S KRÁSNÝM KONCEM PRO SPÁLOV

- jak šly minuty:

- po zbytečném váhání a zdlouhavé rozehrávce ze strany Roberta a Adama , se zmocňuje míče domácí útočník a jde sám na gólmana, Robert  ho bohužel ve velkém vápně sráží, následuje červená karta a pokutový kop, ze hry musí být stažen Vašek Maršálek a do branky nastupuje Jarda Jurošek, domácí ovšem s velkým přehledem penaltu proměňují -20 minuta prohráváme 1:0

- už ve 30 minutě trefuje záložník domácích odražený míč ze šestnáctky přesně k tyči a stav utkání je 2:0 pro domácí

- hra v podání Spálova je bez jiskry a nápadu, kluci nechtějí běhat a o snaze prosadit se jeden na jednoho nemůže být ani řeč

- příchází poločasová přestávka  a v ní velmi důrazný pohovor kouče s hráči

- začátek druhého poločasu je ovšem jako ze špatného snu, ve 47 minutě si útočník domácích povodil celou obranu Spálova dá se říct (tam a zpět) a trefuje opět přesně k tyči- stav utkání 3:0 pro domácí (KONEC??BLESKNE VŠEM HLAVOU.)

- ale ne, začínají se dít věci, ve 49 minutě posílá krásnou příhru do běhu Ondra K.Tadeášovi a ten nedává domácímu gólmanu šanci , Spálov snižuje na 1:3

- ubíhá pouhá minuta a Spálov se raduje z druhé branky ,kdy se do odraženého míče na šestnástce opírá znovu Tadeáš a přenou střelou k tyči upravuje na 2:3 - 50minuta

- po faulu na Honzu K. kopeme v 57 minutě trestňák z levé strany, k míči se staví Milan B. a nachází v malém vápně věž (Adama), který trochu krkolomným zásahem srovnává skóre na 3:3 - domácí jsou šokováni , ale stále není konec

- už v 66 minutě znovu kopeme trestňák zleva a Milan znovu nachází Adama, který tentokrát pálí hlavou tvrdě na branku a dává angličanem gól ,ale ještě se nepíská (asi nebylo vidět), naštěstí má nejblíž k míči Luděk Š. a míč nekompromisně doráží do branky - Spálov se ujímá vedení 4:3

- v 76minutě se k velkému sólu nadechl Tadeáš , v rychlém sprintu dělá kličku poslednímu domácímu obránci a ten jej ve velkém vápně bez rozpaků skládá k zemi, následuje červená karta pro domácího hráče a pokutový kop- míč si staví Tadeáš a dokonává neuvěřitelný obrat - Spálov se dostává do dvougólového vedení 5:3

- v 83 minutě se nepodařilo uklidit míč do bezpečí ve velkém vápně a domácí záložník opět míří přesně k tyči - stav utkání z pohledu Spálova - 5:4 - TO JE I KONEČNÝ VÝSLEDEK ,JEDNOHO BLÁZNIVÉHO ZÁPASU

JE NEUVĚŘITELNÉ ,JAKOU MORÁLNÍ SÍLU UKÁZALI KLUCI ZE SPÁLOVA VE DRUHÉM POLOČASU, PROHRÁVAT 3:0 A HRÁT O DESETI LIDECH A UTKÁNÍ NAPROSTO ZVRÁTIT , TO CHCE JEN SLOVA UZNÁNÍ A DÍKŮ .