21. 5. 2013

Mistrovské utkání-okresní přebor mužů - neděle 19.5.2013 od 17.00hod

Spálov - Kunín  1:1 (1:0)

branka: L.Šíma - 20min

rozhodčí: K.Polák , P.Lakomý                                               120 diváků

sestava: T.Neckář, T.Ambrož , V.Kuchař , K.Sosnovec , V. Král , F.Zálešák , R.Maleňák (22 min) ,

M.Baláž, V.Maršálek , T.Chuděj (72min) , L.Šíma

náhradníci: D.Trnečka (22min) , J.Šmatelka (72min) , O.Maršálek , P.Šíma

slovo z lavičky:

- v prvním poločasu jsme poměrně brzy dali gól , kdy se po dlouhém autu T.Chuděje prosadil dorážkou zblízky L.Šíma , ihosté občas zahrozili, ale vždy zakročil připravený Tomáš N., i přes další šance (M.B., L.Š) se šlo do šaten za stavu 1:0

- v druhém poločasu se zase naplno projevil malý důraz a  "neumění" prosadit se v koncovce,poměrně brzy se dostal do šance Venca M. ,kdy zakončoval z malého vápna a míč se odrazil od tyče, přejel přes celou bránu a od druhé tyče ho chytil hostující brankář, jak uvedli chlapi ,kteří stáli přímo za brankou ,míč už byl za brankovou čarou a měli jsme vést 2:0 , ale rozhodčí to neviděli a branka uznána nebyla, vzápětí chyboval rozhodčí podruhé,kdy neodpískal penaltu ve prospěch Kunína , v malém vápně zastavil míč směřující do branky rukou náš hráč, vzápětí se hosté přece jen vyrovnání dočkali, když na dobře kopnutý roh naskočil jejich hráč a zcela přesně zakončil, i když trenér Spálova na závěrečné minuty posílil útok a poslal na hrot třetího útočníka Davida T. už to žádný efekt nepřineslo a zápas skončil remízou (pro Spálov již čtvrtou na jaře)

SEZÓNA JDE DO FINIŠE , SNAD NÁM ZTRACENÉ BODY Z TOHOTO UTKÁNÍ NEBUDOU CHYBĚT!!