Spálov - Příbor (2.6.2013)

4. 6. 2013

Okresní přebor mužů - neděle 2.6.2013 - od 17.00hod

Spálov - Příbor  5:0 (2:0)

branky: 12min M.Vašíček ; 19 min L.Šíma ; 52min  T.Ambrož ;  56min L.Šíma ; 59min L.Šíma

rozhodčí: Glogar L.;Lakomý P.                                   100 diváků

sestava: J.Jurošek; T.Ambrož ;V.Kuchař; A.Sucháček; V.Maršálek; V.Král; F.Zálešák (69min); M.Baláž; J.Kostka; M.Vašíček(65min) ; L.Šíma(79min)

náhradníci: D.Trnečka (79min) ; P.Šíma ; J.Šmatelka (65min) ;O.Maršálek ; K.Sosnovec (69min)

slovo z lavičky:

-  kluci přistoupili k zápasu hodně zodpovědně a od začátku se dali do dobývání soupeřovi branky, už ve 12 minutě jsme se mohli radovat z vedoucího gólu kdyžř se pěkně z voleje trefil M.Vašíček, ani na druhý gól jsme nečekali dlouho, to když Luděk Š. trošku kostrbatým způsobem přešel přes tři bránící hráče i brankáře a skóroval , byla 19 minuta, hráči hostů působili na hřišti matným dojmem a někteří jako by ani nechtěli hrát, nicméně do poločasu se stav nezměnil

- do druhého poločasu nastoupili hráči hostů s odhodláním odehrát důstojnou partii, ale přišla branková smršť v rozmezí cca 7 minut a bylo po zápase, postupně se trefil hlavou Tomáš A. a pak dvakrát Luděk Š. , v 59 min byl stav 5:0 a zápas se pak již jen dohrával, potěšila další nula na kontě obrany i brankáře Jardy J.

DALŠÍ DŮLEŽITÝ KROK PRO SETRVÁNÍ V OKRESNÍM PŘEBORU.KLUCI VÝBORNĚ!!