Spálov - Štramberk (5.5.2013)

6. 5. 2013

Okresní přebor mužů - neděle - od 16.30hod

Spálov - Štramberk   6:0 (5:0)

branky: M.Baláž (7min),D.Trnečka (12min),A.Sucháček(18min),M.Baláž (25min)-penalta,

D.Trnečka(37min), T.Chuděj (80min)

rozhodčí: F.Mužík,R.Klement                                            130 diváků

sestava:J.Jurošek,T.Ambrož,A.Sucháček,K.Sosnovec,V.Maršálek,V.Král,M.Baláž,F.Zálešák,

J.Kostka,D.Trnečka,L.Šíma

náhradníci:O.Maršálek,J.Šmatelka(78min),R.Maleňák(70min),V.Kuchař,T.Chuděj(62min)

T.Neckář -NB

slovo z lavičky:

- prvních 25 min  - to byl fotbalový uragán -

- několik změn v sestavě oproti minulému zápasu , ve stoperské dvojici nově K.Sosnovec (mimochodem odehrál velmi dobrý zápas), D.Trnečka od začátku na útočném hrotu (výborný)

- vše začal Milan Baláž již v 7min, kdy se od půlky pustil do parádního sóla a s přehledem zakončil,už ve 12 min D.Trnečka s nevídanou elegancí zvyšuje na 2:0, o dalších 6 min později skvělé načasování náběhu a výskoku na roh - Adam Sucháček 3:0, posunujeme se do 25 min a faul na naskakujícího V.Krále ve vápně -penalta , k ní se staví Milan Baláž a k tyči zvyšuje na 4:0 , přišla 37 min a další parádní gól D.Trnečky (po centru z voleje přímo do šibenice)

- i když ve druhé půli hráli kluci dále útočně ,tak už dokázali proměnit jedinou šancí a to Tadeášem Chudějem po uvolnění a skákavé střele v 80minutě

PRVNÍ POLOČAS BYL OSLAVOU ÚTOČNÉHO FOTBALU -KONEČNĚ TO KLUKŮM ZAČALO PADAT DO BRANKY

PŘÁNÍM JE AŤ TO VYDRŽÍ CO NEJDÉLE.