branka: M.Baláž - 47min

sestava: J.Jurošek, T.Ambrož (85min), A.Sucháček, V.Kuchař, V.Maršálek, V.Král, F.Zálešák, M.Baláž, M.Vašíček (72min), T.Chuděj (77min), L.Šíma

náhradníci: O.Maršálek, P.Šíma (85min), J.Šmatelka (72min), R.Sendler (77min)

komentář z lavičky:

- domací se snažili od začátku naznačit,kdo bude pánem na hřišti a snažili se po stranách (hlavně levé) dostat do naší šestnáctky a nebezpečně zakončovat ,ale vždy narazili na dobře organizovanou obranu, ani Spálov se nechtěl nechat zahanbit a kontroval pěknými akcemi i standartkami a několikrát donutil zakročit domácího brankáře, po rozích se dobře orientoval A.Sucháček ,ale zakončení hlavou nemělo potřebnou razanci,snad největší šanci v prvním poločasu "zazdil" po pěkné příhře dovnitř šestnáctky Milan B., do šaten se proto  šlo za bezbrankového stavu

- hned v úvodu druhého poločasu domácí faulovali v nebezpečné vzdálenosti od své branky a po velmi dobře zahraném přímém kopu Milanem Balážem šel Spálov do vedení , 47min 0:1, po vstřelené brance kluci velmi zodpovědně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků do otevřené obrany , nejpovedenější zakončení cca v 62 min otřelo břevno,domácí vyvinuli v závěru velký tlak,ale výtečná defenzíva Spálova nedovolila stav zápasu změnit

VELKÝ VÝSLEDEK JARA SE DOSTAVIL, PORAZILI JSME DRUHÝ TÝM TABULKY NA JEHO HŘIŠTI A ZÍSKALI CENNÉ BODY DO ZÁVĚREČNÉHO ÚČTOVÁNÍ