Bordovice vs. Spalov

25. 8. 2014

Sokol Bordovice vs TJ Spálov — 2:0 (2:0)

branky domácí : 4 min a 7 min
rozhodčí: R. Matuška, R. Poledník, J. Mudra
počet diváků: 160
sestava TJ Sokol Spálov:
T. Neckář- V. Maršálek, M. Anděl (55´), A. Sucháček, K. Sosnovec - J. Kostka (85´), O. Klevar (64´), P. Pop, M. Baláž -T. Chuděj, L. Šíma.

Náhradníci: F. Zálešák (64´), V. Král (55´), T. Ambrož (85´), R. Mališ-NB
Trenér: zástup Luděk Remeš
Vedoucí družstva: Oldřich Kostka
Zdravotník: Zdeněk Kotas

Přestože jsme si řekli, že musíme být od začátku důslední a pozorní, nebylo tomu tak a již ve 4 minutě jsme prohrávali 1:0, když centr z pravé strany propadl mezi dva naše stopery a pro domácího útočníka nebylo problém sklepnout z malého vápna do brány. Centr šel hluboko do vápna a čisté svědomí včetně obou stoperů neměl ani gólman Neckář. V 7 minutě domácí chytře rozehráli rohový kop, kdy hráč na kterého směřovala rozehrávka nacvičeně propustil a za ním postavený spoluhráč neomylně zakončil do šibenice – prohrávali jsme 2:0. Asi do 30 minuty byli domácí lepším týmem a hrozili hlavně po centrech ze strany, potom se už více do hry dostávali i spálovští a dostavili se i šance, bohužel bez gólového efektu. Po rohu měl dobrou pozici A. Sucháček, ale hlavou netrefil bránu, těsně před koncem poločasu se ve velké šanci ocitnul J. Kostka, ale nezacílil přesně.

Ve druhém poločasu už se naše hra zlepšila, ale bohužel jsme branku i přes zvýšené úsilí nezaznamenali, nejblíže gólu byl v 57 minutě M. Baláž, který zahrával trestný kop z 20 metrů a míč otřel o horní část břevna. Od 60 minuty byly přeskupeny řady, hrálo se na 3 obránce a 3 útočníky. Ani tato taktika na bordovské netačila. Díky zpackanému začátku utkání, kdy jsme dvakrát rychle inkasovali, jsme cíl odvoz jednoho bodu z Bordovic nesplnilli. I přes prodloužení čekací doby na první body v krajské soutěž si kluci zaslouží za druhý poločas pochvalu, snad se to podaří již tuto neděli, kdy na domácím hřišti přivítáme Kateřinice"