rozhodčí:  Tabášek K., Malchárek Z., Valošek V.

V.Maršálek            M.Anděl               A.Sucháček                    J.Kostka

Náhradníci:T.Chuděj (76´), F.Zálešák (74´) , K.Sosnovec (85´),  O.Maršálek , F.Boudný , T.Ambrož

Trenér: Mgr.V.Bušina

• Oproti minulému zápasu v Kateřinicích doznala základní sestava Spálova změn na 3 postech – poprvé nastoupila nová posila pro jarní část sezóny René Ambrož
  • Od úvodního hvizdu byl Spálov aktivnější a zatlačil domácí do defenzivy, když rychlé výpady po levé straně podnikal právě Ambrož
  • Již v 5 minutě se poprvé mění stav zápasu – Ambrož uvnitř velkého vápna dává příhru proti noze Balážovi a ten z jedné trefuje levý horní růžek Machačovi svatyně – Spálov vede 1:0
  • Ani po vstřelení branky tlak Spálova neustal a dál se tlačil do zakončení
  • V 8 minutě domácí sice skórují, ale branka není pro ofsajd správně uznána
  • V 11 minutě kope Spálov roh, míč proletí velkým vápnem a na jeho hranici si ho velmi dobře zpracuje Ambrož a pohotovou a přesnou střelou navyšuje vedení Spálova na 2:0
  • Od 20 minuty již není převaha Spálova tak citelná a do hry se dostávají i domácí
  • Ve 32 minutě utíká sám na bránu Karel Pop, ale domácí brankář vytahuje velmi dobrý zákrok a nedovoluje jít Spálovu do vyššího vedení
  • Ve 35 minutě se radují se vstřelené branky domácí, když po centru z pravé strany vrací domácí hráč od lajny (obránci Spálova protestují, že za lajnou) míč na malé vápno, kde ho další hráč Jeseníku uklízí do brány, stav zápasu z pohledu domácích 1:2
  • Ve 38 minutě zahazuje další šanci Spálova Patrik Pop, když přestřeluje bránu
  • Ve 41 minutě po chybě zadáků Spálova se domácí dostávají ke střele, Mališ bohužel míč neudrží a s dorážkou již nemá problémy domácí Kučák  - 2:2, za tohoto stavu se jde i do kabin
  • Do druhého poločasu jdou obě družstva beze změn v sestavě
  • K vidění je několik ostřejších zákroků na obou stranách, ale s rozdílným posouzením hlavního rozhodčího, (pro domácího za faul zezadu jen upozornění za okamžik tentýž faul od hráče Spálova, ale již za žlutou kartu)
  • Opět jakési šance na obou stranách, ale skóre se mění až v 63 minutě, kdy se míč po velmi pěkné akci po ose Baláž, Patrik Pop a Karel Pop ocitá potřetí za zády domácího gólmana, Pop trefuje přesnou střelou z hranice šestnáctky pravý dolní roh
  • Když už se zdá, že závěrečný tlak domácích Spálov ustojí a odveze si první jarní výhru ze soupeřova hřiště, kopou domácí z pravé strany trestný kop, míč letí do malého vápna, kde je viditelně odstrčen od míče spálovský obránce Maršálek (rozhodčí si samozřejmě zákroku vůbec nevšímá  - proč taky, běží 88 minuta a domácí prohrávají), faulující hráč vrací hlavou před bránu, kde další domácí pohodlně hlavou skóruje – 3:3