rozhodčí:  M.Ondračka, T.Klečka, M.Tomai

R.Mališ ; K.Sosnovec  ; M.Anděl ;  A.Sucháček; V.Maršálek (86 min); J.Kostka ; P.Pop ; F.Zálešák (90min); O.Klevar ; M.Baláž ; T.Chuděj (46 min)

Náhradníci: 0.Maršálek (90 min) , A.Berger (86min) , F.Boudný - nehrál ,K.Pop (46 min) , R.Sendler -NB

M.Müller , F.Kocourek , J.Makúch , L.Richter , T.Takáč , J.Richter , J.Obsadný , T.Bittala , D.Lys , J.Tylešček , D.Richter

Náhradníci: J.Kuchař , L.Cibulec , J.Janeček , R.Kobližka , P.Lys , D.Rubina

Trenér: T.Takáč

• Jaro jsme vůbec nezahájili dobře

• před začátkem zápasu upozorňoval trenér hráče na max.koncentraci , abychom hned zkraje nedostali nějaký hloupý gól, samozřejmě co nechtěl, se stalo a v 15 min svítil na ukazateli stav 2:0 pro domácí
  • jak k tomu došlo:
  • po nenápadné akci domácích se míč dostal před naši bránu, kde mohli situaci uklidnit brankář se stoperem, ale bohužel se nedohodli a zblokovaný odkop zachytil domácí hráč Bittala uvnitř šestnáctky a pohotově vrátil míč do sítě – 1:0
  • v 15 minutě jsme zahrávali rohový kop, jeho zahrání se nepovedlo a domácí šli do rychlého brejku do otevřené obrany, dobře zakombinovali a hráč Kocourek navýšil vedení domácích na dvě branky – 2:0
  • pak se hra přelévala ze strany na stranu, ale snaha obou družstev většinou končila před velkým vápnem nebo střelci neměli přesnou mušku a míče létaly vedle branek
  • ve 43 minutě se do velkého vápna prosmýkl Patrik Pop, kde byl sražen, rozhodčí bez váhání nařídil pokutový kop, ke kterému se postavil Tadeáš Chuděj a proměnil  - stav zápasu 2:1 a jde se do kabin
  • v poločase nabádal trenér Bušina hráče k větší trpělivosti a zpřesnění kombinace
    nutno říct, že si hráči vzali slova k srdci a skutečně ve druhém poločasu byli v kombinaci přesnější a myslím, že domácí tým i přehrávali
  • vyrovnávací branku se podařilo vsítit v 74 minutě, kdy Baláž našel přesnou přihrávkou do běhu Karla Popa a ten střelou k tyči nedal brankáři domácích žádnou šanci 2:2
  • když už zápas spěl k remízovému konci, zase přišla fatální chyba hráčů Spálova, obránce se opět nedohodl s brankářem (obránce mohl odehrát do autu, brankář mohl míč přikrýt tělem, ale ani jedno se nestalo), místo toho se míč odráží doleva, kde hráč domácích střílí na bránu, kde mezitím stínoval stoper, tomu se odráží míč od ruky a domácí nařízenou penaltu proměňují -89minuta a L.Richter  - 3:2
  • konec zápasu byl rozkouskován četnými střídáními, takže si to domácí ohlídali
  • výkon Spálova nebyl úplně špatný (hlavně ve druhém poločasu byl lepším týmem než domácí, kteří trochu „tahali nohy“), ale výsledný dojem kazí hloupé a naprosto zbytečné chyby , které předcházely prakticky všem brankám