rozhodčí:  O.Kuchař, T.Mankovecký, R.Matuška

Náhradníci: V.Král (64´), K.Pop (81´)F.Boudný(89´),  T.Ambrož - NG

Trenér: Mgr.V.Bušina

• Spálov byl 3x o gól napřed, ale přesto odvezl z Kopřivnice pouze jeden bod
  • Už ve 4 minutě se po přiťuknutí Ambrože prezentoval dobrou střelou na přední tyč Baláž, ale domácí gólman byl na místě
  • V 6 minutě posílá z půlky dobrý pas Anděl na Baláže, ten se dostává před domácího obránce a chce oběhnout kolem brankáře Kunce, ale ten ho sráží na zem, rozhodčí bez váhání nařizuje penaltu
  • Míč si bere Patrik Pop a s přehledem otevírá skóre zápasu
  • Netrvá to ani dvě minuty a domácí vyrovnávají na 1:1, když se po nákopu z půlky hřiště prosazuje Petr Okřestík
  • Prvních 10-15 minut se více prosazoval Spálov, ale pak převzali iniciativu domácí a byli do konce poločasu nebezpečnější
  • i přes náznaky šancí, zůstává skóre nezměněno
  • po přestávce se dostal Spálov podruhé do vedení už v 53 minutě, to když se protáhl výborně po pravé straně Šíma, který předložil gólovou nahrávku na Sucháčka, který byl vysunut od konce prvního poločasu na hrot – 1:2
  • v 56 minutě se zaskvěl dobrým zákrokem Mališ, který zneškodnil nebezpečné zakončení domácích po rohovém kopu
  • v 60 minutě nebyl důsledně pokryt u zadní tyče domácí hráč Křížek a po zahraném rohu procedil míč mezi nohy gólmana Mališe
  • v 70 minutě se dostává k zakončení z velkého vápna Baláž, napřahuje a jeho nadějná střela zasahuje ruku domácího obránce, rozhodčí opět neváhá a píská druhý pokutový kop, míč si i podruhé staví Patrik Pop a s klidem opět proměňuje – Spálov vede potřetí v zápase – stav je 2:3
  • v 72 minutě dostává za tvrdý faul na Krále, červenou kartu domácí hráč Okřestík Petr (po druhé žluté kartě) a domácí hrají v 10
  • nutno říct, že celý zápas se hrálo poměrně tvrdě a hlavně domácí plejeři posbírali slušnou řádku žlutých karet
  • i když psychicky měl mít po vyloučení domácího hráče navrch Spálov, nestalo se
  • naopak se nechal zatlačit do defenzivy a několikrát bylo před Mališem horko, v 85 minutě se tentokrát po autovém vhazování dostal míč na šestnáctce, ke zcela nepokrytému hráči domácí M.Štěpánovi, který nedal brankáři Spálova šanci a srovnal na 3:3