Kozlovice vs. Spálov

3. 11. 2014

KS 1.B skupina D

2.11.2014                               od 14.00hod                                      hřiště Kozlovice

FC Kozlovice - TJ Sokol Spálov  3:2  (3:2)

branky:

domácí :    3 min   - Holub ,  15 min – Harabiš , 42 min - Holub

hosté :     13 min + 35 min  – Tadeáš Chuděj

rozhodčí:  T.Herda, L.Jurajdová , M.Kolarský

počet diváků: 150 diváků

sestavy:

TJ Sokol Spálov:

T.Neckář (30 min); K.Sosnovec;  M.Anděl (85 min); A.Sucháček ; V.Maršálek;  Pop P.(5 min)               M.Baláž ; O.Klevar (78 min) ;L.Šíma; K.Pop(64 min);  T.Chuděj

Náhradníci: J.Kostka (64 min) , V.Král (5 min),  F.Zálešák (78 min) , O.Maršálek (85 min) , M.Anděl II.- nehrál , R.Mališ (30 min)

Trenér: Mgr.V.Bušina

FC Kozlovice

P.Chlebek; P.Piskoř ; P.Hruška ; R.Žáček ; J.Prudký ; M.Zeman ; O.Holub ; J.Fojtík ; P.Krpec ; J.Harabiš ; R.Vaverka

Náhradníci: M.Krpec ; R.Mališ ; V.Kocián ; V.Brzezina ; M.Najdek ; M.Sýkora

Trenéři: R.Chýlek ; J.Harabiš

Zápas jako ze špatného snu, jiný přídomek si toto utkání nezaslouží.

Už ve 3 minutě se nám zranil Patrik Pop kterému domácí hráč prošlápnul kotník a museli jsme sáhnout k prvnímu střídání.

V téže minutě se nedohodli při rozehrávce naši obránci, o míč je obral domácí forvard Holub a otevřel skóre zápasu – 1:0

Ve 13 minutě byl faulován Chuděj a zhruba z 22 metrů sám zahrával přímý volný kop, který velmi přesnou střelou do levého růžku přetavil ve vyrovnávací gól -1:1

Radost z vyrovnání však netrvala dlouho, protože v 15 minutě vyrábí neskutečnou hrubku gólman Neckář, je daleko z branky ven, někde v levé části a místo jednoduchého řešení jde zbytečně do kličky a domácí hráč Harabiš ho o míč obírá, následně míč zatahuje dovnitř šestnáctky a trefuje bezpečně k tyči, domácí jdou znovu do vedení 2:1, brankář Neckář si navíc při pokusu zabránit střele zranil rameno.

Ve 30 minutě je tu další vynucené střídání, bolest Neckářova ramena nedovoluje další pokračování v zápase, do branky jde Mališ

Ve 35 minutě vysouvá Karel Pop chytrou přihrávkou Chuděje a ten uvnitř šestnácky podél gólmana srovnává podruhé stav zápasu  - 2:2

Ovšem ani teď nemá vyrovnaný stav dlouhého trvání – ve 42 minutě po nepřesnostech ve spálovské rozehrávce ve středu hřiště, posílají domácí míč na útočnou pravou stranu, odkud přichází velmi přesný centr na útočníka domácích Holuba, který hlavičkuje do brány, kde ovšem trefuje přesunujícího se Mališe, ale napodruhé míč přece jen do brány dostává  - stav zápasu – 3:2

Výkon Spálova v první půli byl nekoncentrovaný, plný nepřesností a hrubých individuálních chyb, které se výrazně podepsali na výsledku celého zápasu.

Ve druhém poločase se snažili hráči ještě něco s výsledkem udělat, ale byla to jen křečovitá snaha, bez náznaku vyložených šancí.

Domácí vzhledem k výsledku hráli přesně to, co potřebovali, ze zabezpečené obrany chodili do rychlých brejků (jejich zakončení však postrádalo přesnost.

Ve druhém poločase lze za největší ohrožení brány domácích považovat nepovedený centr V.Maršálka z levé strany , který skončil na břevně a roh po kterém hlavičkoval do brány Kostka, ale obránci jej uklidili do bezpečí.

Zhruba od 70 minuty se hrálo na 3 útočníky, ale bez efektu.

Vzhledem herním dovednostem protivníka, bylo reálné pomýšlet na nějaký bodový zisk, ale to by nemohli hráči „vyrábět“ takové obrovské individuální chyby.

Je to velké zklamání, ale co naplat, soutěž pokračuje dál a my musíme doufat, že se kluci poučí z chyb a příště podají lepší výkon.

Pochvalu za objektivní rozhodování zaslouží celá trojice rozhodčích.