hosté :    52 min – Ďurica P., 74 min – Zagol Pavel

rozhodčí:  V.Porubek, A.Kolečkář, J,Seipel

K.Sosnovec (72´)            M.Anděl             V.Maršálek                   J.Kostka

L.Šíma             M.Baláž (46´)         O.Klevar            F.Zálešák

R.Ambrož                        T.Chuděj

Náhradníci: V.Král (72´), F.Boudný,  T.Ambrož - NG

Trenér: Mgr.V.Bušina

• Od úvodního hvizdu byli hráči Spálova aktivnější a dostávali se i do šancí, které bohužel neproměnili (postupně se v dobrých pozicích objevili Ambrož – střela vedle, Baláž – netrefil branku, Chuděj – hlavou zakončení nad bránu a Šíma – jehož ostrou ránu vytěsnil gólman Buček) – toto platilo asi prvních 15 minut
  • Hned od začátku druhého poločasu byli aktivnější hosté, kombinovali mnohem přesněji a lépe než domácí a proto na sebe nenechal první gól dlouho čekat
  • Po zmatku v domácí obraně vystřelil zprava z velkého vápna záložník hostí, který trefil tyč a protože domácím se míč nepodařilo zachytit, došel znovu na velké vápno, odkud ho pohotově uklidil do sítě Ďurica  - 52 minuta a Jakubčovice vedou 1:0
  • Spálov se snažil o nějakou odpověď, ale bohužel i rychlý Ambrož byl velmi dobře pokrytý obráncem Jakubčovic, který na něj hrál celý zápas osobku (někdy za hranou pravidel, ale u rozhodčího mu to procházelo, někdy mu zdvojením pomohl kolega z obrany), a proto ho trenér Bušina stáhl do zálohy, aby se víc dostal do hry
  • Spálov ohrožoval branku hlavně po dlouhých autech a rohových kopech, ale vždy byl na místě velmi spolehlivý gólman Buček, tak jako i po střele střídajícího Krále
  • V 74 minutě přišel druhý gólový zásah Jakubčovic, kdy do role statistů odsoudil domácí hráče Schreier a Pavel Zagol, kteří si na pravé straně vyměnili míč a druhý jmenovaný rozvlnil síť za Mališem přesnou střelou  - 2:0
  • I když se Spálov snažil něco udělat s výsledkem, nepovedlo se a do šancí se dostávali i hosté, kteří chodili již do více otevřené obrany
  • Stav zápasu se již nezměnil a hosté Spálovu oplatili podzimní porážku na jejich hřišti (na podzim vyhrál Spálov v Jakubčovicích  - 3:1)