K.Sosnovec            M.Anděl               A.Sucháček                    Kostka J.

Náhradníci: F.Zálešák (81´) ; L.Šíma (78´); T.Chuděj (56´), T.Ambrož - NG

• V 16 minutě se hostům zranil hráč Blažek M., takže museli sáhnout k prvnímu střídání
  • Běží 21 minuta a hosté se ujímají vedení, kdy po přesném centru skóruje hlavou hráč hostí Jachník Jiří – Libhošť vede 1:0
  • Cca v 35 minutě je faulován uvnitř velkého vápna domácí Král, ale bohužel píšťalka sudího zůstává němá
  • Jinak v první půli byli hosté aktivnější a více kontrolovali míč, ale skóre se již neměnilo, hosté šli tedy do šaten s jednobrankovým náskokem
  • V druhé půli byl Spálov daleko aktivnější a po většinu času i lepším týmem, ale hosty v důležitých momentech podržel skvělý gólman Martinovský, který mezi 60 až 70 minutou kryl dvě gólové střely Chuděje
  • Cca v 80 minutě se dožadovali hosté odpískání penalty, kdy byl ve velkém vápně faulován jejich hráč, ale ani tentokrát hvizd sudího nezazněl (na neodpískané penalty 1:1)
  • V závěru vyvinul Spálov velký tlak, který se mu v poslední minutě nastavení (hráli se 3 minuty navíc) podařilo zúročit ve vyrovnávací branku
  • Z rohu přišla nahrávka do malého vápna, kde se nejlépe zorientoval Anděl a střelou přes hlavu poslal míč do sítě  – 1:1