domácí :    8 min – A.Sucháček , 26 min – P.Pop , 83 min – T.Chuděj

rozhodčí:  R.Matuška, L.Bartek, M.Plevza

V.Maršálek            M.Anděl               A.Sucháček                    J.Kostka

V.Král (64´)             M.Baláž (88´)           O.Klevar             P.Pop (85´)

K.Pop (72´)           R.Ambrož (90´)

Náhradníci:  T.Chuděj (72´), F.Zálešák (64´) , K.Sosnovec (88´),  F.Boudný (90´) , T.Ambrož

Trenér: Mgr.V.Bušina

• Výsledky zápasů z minulého a aktuálního kola značně zamotaly situaci ve skupině a dávaly Spálovu jasný úkol – zvítězit, pokud nechtěl ztratit kontakt se středem tabulky, ale i Odry toužily po bodovém zisku, protože v předchozích dvou zápasech na domácí půdě získaly pouze bod
  • Od začátku se snažil jít Spálov do koncovky a nejagilnější v tomto směru byl opět R.Ambrož, ale branka padla jinak, a to po zahraném trestném kopu cca ze 40 metrů, kdy dovnitř velkého vápna nacentroval Baláž a našel hlavu Klevara, který poslal míč před branku, kde dorazil míč za záda Cibulce Sucháček
  • I Odry se snažily chodit nebezpečných útoků a nutno říct, že rychlý přechod měly zvládnutý velmi dobře
  • V 17 minutě se hosté dočkali vyrovnání, kdy po zahrané standartce nepokryli hráči Spálova hosty a hlavou se prosadil Zdeněk Hrabovský, který zamířil přesně k tyči
  • Ve 26 minutě poslal Baláž kolmici na Patrika Popa a ten lobem překonal oderského brankáře a vrátil vedení na stranu Spálova – 2:1
  •  Do konce poločasu se již stav neměnil, i když se hosté zlobili na sudího, kvůli neodpískanému zákroku na hranici šestnáctky
  • Do druhého poločasu se snažil trenér Bušina hráče uklidnit (protože někteří byli příliš namotivováni) a nabádal je k většímu důrazu v osobních soubojích, protože v nich si vedli lepé hosté
  • Bohužel ani ve druhém poločasu se domácí hráči nezbavili jakési křečovitosti a moc pohledný fotbal se nehrál
  • Hráči Oder nadále ohrožovali Mališovu svatyni a hlavně při standartkách bylo domácím pořádně horko
  • Cca kolem 70min jen těsně vedle skončila pumelice ze 40 metrů od oderského obránce
  • V 83 minutě přišel pojišťovací gól, o který se zasloužil střídající Chuděj, když ho našel přesnou přihrávkou Baláž, Chuděj si zběhl z pravé strany do středu a levou nohou podél Cibulce uzavřel brankový účet utkání  - 3:1