30.4.2015                               od 17.00hod                                      hřiště Spálov

TJ Sokol Spálov – Sokol Tichá  3:1  (2:0)

branky:

domácí :    1 min  - Sucháček Adam

45 min – Klevar Ondřej

67 min – Maršálek Václav

hosté :    72 min – Fajčák

rozhodčí:  Dudek R., Kotala F., Dudek M.

počet diváků:  100 diváků

sestavy:

TJ Sokol Spálov:

R.Mališ

V.Maršálek            M.Anděl               A.Sucháček                    J.Kostka

F.Zálešák  (54´)            M.Baláž (86´)          O.Klevar             P.Pop

T.Chuděj (64´)           R.Ambrož (90´)

Náhradníci: V.Král (86´); K.Sosnovec (54´);F.Boudný (90´), K.Pop (64´) ;T.Ambrož - NG

Trenér: Mgr.V.Bušina

• Zápas sotva začal když v 35 vteřině házel aut Chuděj a na malém vápně přistál přesně u nohy Sucháčka a ten trefil placírkou za záda bezmocného gólmana hostí Pikulíka  - 1:0
  • Ve 39 minutě nařídil hlavní rozhodčí Dudek diskutabilní pokutový kop pro Spálov, když se ve vápně ocitnul na zemi Ambrož, nařízenou penaltu Chuděj neproměnil (slabá střela vedle brány)
  • Přesto se Spálov dočkal gólové pojistky, když ve 45 minutě obešel v levém rohu dva hráče Ambrož a nahrál přesně proti noze Klevarovi, který uklidil míč přesně k tyči  - 2:0 a konec poločasu
  • V 67 minutě po dlouhém autu Baláže prodloužil hlavou až do brány Maršálek a Spálov se dostal do vedení 3:0
  • V 72 minutě se nepodařilo vyrazit míč domácímu gólmanu Mališovi a hostující Fajčák už si věděl rady a uklidil míč do sítě
  • V závěru byli hosté aktivnější, ale žádnou změnu skóre už to nepřineslo
  • Spálov vybojoval důležité tři body

Velice mne pobuřují slova trenéra hostí Koblovského na jejich webu , kde  píše , že o osudu utkání bylo dopředu rozhodnuto a že je zklamán z výkonu rozhodčího , cituji jeho slova „doslova se hostujícím hráčům smál do tváře“, je hrozně fajn , jak je objektivní a nevzpomene si na podzimní utkání v Tiché , kde rozhodčí  hrubě ovlivnili zápas , a to když neuznali regulérní kontaktní branku Spálova na 2:1 a vzápětí pustili více jak metrový ofsajd, ze kterého Tichá rozhodla o osudu zápasu. O tom, jak se chovali rozhodčí ke Spálovu v inkriminovaném zápase raději mluvit ani nebudu.