Spálov vs. Jistebník

18. 8. 2014

1.B skupina D MSKFS

17.8.2014                               od 17.00hod                                      hřiště Spálov

TJ Sokol Spálov – TJ Jistebník   1:2  (1:1)

branky:

domácí: 25 min  - Václav Maršálek

hosté: 3 min – Jaromír Rašek,  73 min – Marek Besta

rozhodčí: Zdeněk Malchárek, Milan Ondračka, Martin Tomai

počet diváků: 220

sestavy:

TJ Sokol Spálov:

R.Mališ - T. Ambrož (85´), V. Maršálek, A. Sucháček, V. Král -  J. Kostka, M. Baláž, P. Pop(72´), K. Sosnovec -  T. Chuděj, L. Šíma(78´),

Náhradníci: O. Klevar(72´), O. Maršálek (85´), A. Michal, K. Pop (78´), T. Neckář

Trenér: Mgr. V. Bušina

TJ Jistebník:

M. Nykš - D. Horváth, J. Kušnír, F. Kadlčák, J. Rašek -  M. Pasker, M. Besta, M. Lebica, P. Šamaj - J. Štandl, Z. Kadlčák

Náhradníci: D. Brázda, M. Tyleček, A. Kašpar, M. Novobilský, P. Krayzel, P. Mohyla

Trenér: R. Štros

Průběh utkání: už ve 3 minutě neudržel jistebnickou přízemní střelu domácí gólman Mališ, kterou Král nestihl uklidit do bezpečí a nabídl tak pohodlnou dorážku útočníku hostí Raškovi. Ve 25 minutě domácí dobře zahráli rohový kop, na který si naskočil Václav Maršálek a hlavou srovnává skóre zápasu na 1:1. V 75 minutě po rohu hostí na přední tyč, rozhodl o osudu utkání hlavou Marek Besta.  I přes další šance na obou stranách se již skóre neměnilo. Utkání nabídlo hlavně bojovný fotbal, ve kterém byli šťastnější hosté a odvezli si ze Spálova 3 body za vítězství.