rozhodčí: R.Seidler , T.Takáč , M.Pustějovský

T.Neckář ,K.Sosnovec , M.Anděl , A.Sucháček (66 min) , V.Maršálek ,V.Král ,M.Baláž, O.Klevar (83 min) ,P.Pop (87 min) ,L.Šíma, T.Chuděj

Náhradníci: J.Kostka (66 min) , F.Zálešák (83 min) , O.Maršálek (87 min) , M.Anděl II. – nehrál , R.Mališ -NG

Lokomotiva Suchdol:

J.Sehnalík , V.Randýsek, R.Zuzaňák, T.Rek, J.Rek, R.Richtárik, R.Trojan, P.Meihack, R.Tvarůžek, L.Hanzlík, J.Vandlík

Náhradníci: O.Dubec, D.Svoboda, J.Voda, M.Hes , P.Rek, T.Nezmeškal

Vedoucí družstva :  M.Žlebek

skóre utkání se měnilo již ve 2.minutě, když domácí nebránili dobře standartku a nechali na centrovaný míč naskočit Jakuba Reka, který umístil míč přesně k tyči Neckářovi branky – Suchdol vedl 1:0

nutno říct, že se nehrál moc pohledný fotbal a to oboustranně a vše bylo o dlouhých nákopech dopředu, scházela jakási mezihra  - kombinace

domácí Spálov si dokázal sice vypracovat šance, ale bohužel nikdo přesně nezakončil , v největší šanci se objevil Šíma, ale téměř na brankové čáře netrefil míč

v závěru poločasu se zaskvěli i hosté, když pumelici z cca 20 metrů bravurním zákrokem zneškodnil Neckář

do konce poločasu se již ni nestalo a do kabin se šlo za stavu 0:1

ve druhém poločasu pokračoval ne příliš pohledný fotbal, byl to spíše boj

od cca 70 minuty hrál Spálov na pokyn trenéra Bušiny na 3 útočníky, aby se pokusil dostat do většího tlaku

v 75 minutě stáhnul k zemi ve velkém vápně gólman Sehnalík  domácího Šímu, rozhodčí Seidler nařizuje penaltu a uděluje ŽK gólmanu hostí

penaltu se štěstím proměňuje Chuděj (Sehnalík vystihl směr,ale střela byla dost prudká, takže přešla za brankovou čáru) – 1:1

už v 81 minutě zatáhl pěkně po levé straně míč Baláž a ve vápně našel přesně Klevara, který trefil dokonale a vymetl levou šibenici suchdolské brány  - 2:1