Spálov vs.Kopřivnice

28. 10. 2014

KS 1.B skupina D

26.10.2014                               od 14.00hod                                      hřiště Spálov

TJ Sokol Spálov – FC Kopřivnice  2:2  (0:1)

Branky domácí:   77 min – Luděk Šíma, 90+2 min – Maršálek Václav

Branky hosté: 18 min – Tomáš Makový , 51 min – Tomáš Fendrich

rozhodčí: Papuga D., Vrťo P., Přeček D.

počet diváků: 125

sestava:

TJ Sokol Spálov:

R.Mališ ,Sosnovec K., Sucháček A., Anděl M. (43min) , Maršálek Václav , Zálešák F.(56min), Klevar O.,Pop Patrik , Šíma L. ,Baláž M. ,Pop Karel (61min)

Náhradníci:

Chuděj T. – 61´ , Kostka J. – 43´ ,Král V. – 56 , Maršálek Ondřej- nehrál ,Anděl M. II - nehrál

Trenér: Mgr.V.Bušina

FC Kopřivnice

T.Beňo ,D.Kučera ,M.Makový , R.Petráš ,R.Březina , T.Fendrich , P.Kramoliš,M.Štěpán, R.Hanzelka ,T.Makový , M.Mička,

Náhradníci:

L.Křížek, P.Střelec , M.Krysmánek , V.Pala

Trenér : M.Svoboda

V dalším kole jsme přivítali na domácím hřišti tým FC Kopřivnice, o tom, že to bude těžký soupeř jsme se  mohli přesvědčit od prvních minut zápasu, hosté byli velmi důrazní a poměrně dobře kombinovali, ale na druhou stranu nutno říct, že do větších šancí se nedostávali.

Domácí tým se po minulém týdnu, kdy překvapivě zdolal silné Jakubčovice, hledal velmi těžko, kombinace se nedařila, spousty zkažených přihrávek , když nahrávka dopředu , tak šla vzduchem , kde ovšem vládli urostlí obránci Kopřivnice.

V 18 minutě hosté využili dlouhého autu, který se nepodařilo vyrazit gólmanu ani odehrát obráncům a odražený míč napálil do sítě Tomáš Makový, Kopřivnice vedla 1:0

Spálov si žádné vyložené šance v prvním poločase nevytvořil, pouze několikrát nepřesně vystřelil ze střední vzdálenosti, aktivní v tomto směru byl Patrik Pop.

Krátce před koncem poločasu byl donucen Spálov střídat obránce Anděla, který byl dost nešetrně dohrán hostujícím útočníkem.

Do šaten se šlo za stavu 0:1

Do druhého poločasu nabádal trenér Bušina hráče k větší aktivitě,trpělivosti a zpřesnění kombinace.

Připomínka trenéra v přestávce - hlavně nedostat brzy další branku, vzala za své již v 51 minutě, kdy se hosté po dalším dlouhém autu dostali k prudké střele, kterou s námahou vyrazil Mališ, bohužel však jen do míst, kde stál hráč Fendrich, který pohodlně hlavou navýšil vedení Kopřivnice na 2:0

Trenér Bušina záhy poslal brzy do hry další dva ofenzivní hráče a přeskupil složení řad a cca od 65 minuty hrál Spálov opět na tři útočníky, cca od 70 minuty bylo na hostujících hráčích vidět, že jsou na tom o poznání hůře fyzicky než domácí.

V 77 minutě se na pravé straně dostal k centru Král a našel přesně na malém vápně hlavu Šímy, který uklidil míč přesně pod víko – 1:2

Hosté se ve druhém poločase snažili hlavně o rychlé brejky, které jim ale v mnoha případech skončili v ofsajdovém postavení.

S blížícím se koncem zápasu hosté víc a víc tahali čas , rozhodčí ukázal , že nastaví 3 minuty.

V zoufalém náporu si Spálov vybojoval výhodu rohu, k tomu se postavil Baláž, který povedeným centrem našel na malém vápně u přední tyče Maršálka Václava a ten přesně mířenou hlavou stanovil konečný výsledek zápasu – 2:2

Ihned po utkání, při odchodu rozhodčích do šatny se je pokusil napadnout hlavní trenér hostí Svoboda, tomu se do cesty postavil hlavní pořadatel, kterého jmenovaný fyzicky napadl a byla z toho dost velká šarvátka, do které se bohužel zapojilo několik hráčů Kopřivnice, fanoušci a pořadatelé

Toto na fotbal skutečně nepatří ………