3. 10. 2014

28.9.2014                               od 16.00hod                             hřiště Spálov

TJ Sokol Spálov – FC Vlčovice-Mniší 4:2 (2:2)
branky:
domácí :  5 min - Robin Marszalek, 33 min - Václav Král , 64 min - Michal Anděl , 80 min Patrik Pop
hosté :  37 min – Luboš Názalaník ,42 min - Michal Světlík
rozhodčí: D.Žurovec , R.Poledník , R.Opěla
počet diváků: 165

sestavy:
TJ Sokol Spálov:
R.Mališ, V.Maršálek, M.Anděl, L.Šíma(72´),K.Sosnovec, V.Král, M.Baláž ,P.Pop , O.Maršálek(58´) , A.Sucháček, R.Marszalek
Náhradníci: T.Chuděj (72´), J.Kostka (83´), F.Zálešák (58´)(83´)
Trenér: Mgr.V.Bušina

FC Vlčovice Mniší:
I.Sokolovský, D.Hanzelka (72´), A.Kordoš (59´) , L.Velička, P.Drozd ,J.Reček , J.Jalůvka (74´), R.Klos , L.Názalaník , R.Jalůvka, M.Světlík

Náhradníci: M.Kahánek (72´) , L.Polášek (59´), M.Košárek (74´), J.Michna , K.Harabiš

Trenér: M.Rek

-          už v 5 minutě se měnilo poprvé skóre zápasu, kdy Baláž našel přesným centrem naběhnuvšího Marszalka a ten nedal gólmanu hostí žádnou šanci – 1:0

-          ve 33 minutě přišel další gólový okamžik, Král chtěl centrovat z pravé strany před bránu, ale míč se mu svezl po nártu a k překvapení gólmana Sokolovského zapadl přesně za přední tyč - 2:0

-          nutno říct, že hosté v průběhu prvního poločasu dobře kombinovali a byli rychlejší na míči a Spálov se jen těžko dostával do hry, z toho pramenil i kontaktní gól , který hosté vsítili ve 37 minutě - centr do velkého vápna se nepodařilo domácímu obránci dostat do bezpečí, míč jen lehce tečoval a přistál na kopačce Nálazaníka, který asi z 9 metrů uklidil míč do brány – 2:1

-          hosty gól ještě více povzbudil a rodily se další nebezpečné momenty, před branou domácích

-          ani Spálov nebyl ve zbytku prvního poločasu bez šancí, ale ani jeden roh či standartní situace gólem neskončila

-          když už se blížil závěr poločasu, přišla hrubka v domácí obraně, po rohu Spálova, hosté míč nakopli na půli, tam při zpracování míče zaváhal obránce a do rychlého brejku se dostal hráč Světlík, který zkušeně kolem gólmana srovnal skóre zápasu - 2:2

-          ve druhém poločase byli aktivnější domácí, kteří se tlačili do zakončení před Sokolovského bránu, v 64 minutě posílá přízemní střílený centr do malého vápna Pop a nikým nehlídaný stoper Anděl „angličanem“ strhává vedení na stranu Spálova – 3:2

-          v 80 minutě vyhrává důležitý souboj se dvěma protihráči u lajny Marszalek, posouvá míč do středu hřiště na Popa a ten z 25 metrů vymetá pravou šibenici  - 4:2

-          do konce zápasu se již stav nemění a Spálov si připisuje druhé vítězství v KS