hosté :     67 min  – Tadeáš Chuděj (penalta)

R.Mališ ; K.Sosnovec  ;O.Klevar ;  A.Sucháček; V.Maršálek ; V.Král ; P.Pop ; M.Baláž (70 min) ;F.Zálešák (46 min); L.Šíma ;  T.Chuděj

Náhradníci: M.Anděl  (70 min) , O.Maršálek  - nehrál,  M.Anděl II. - nehrál , K.Pop (46 min)

Sokol Starý Jičín:

V.Janyška , Jurajda, Šrom , M.Vahalík ,Podešva, Hanzelka,P.Vahalík, Kotešovec, Barvenčík, Bartoň, Škrla

Náhradníci: Pořický, Herman, P.Janovský, P.Janyška

Trenér: T.Vyhlídal

• Díky vydatnému nočnímu i dopolednímu dešti byl trávník ve Starém Jičíně z části pod vodou (v jedné ze šestnáctek byla dost velká louže), a proto nás domácí funkcionáři  přivítali se slovy, napíšeme zápis a dohodneme se na náhradním termínu, ale domácí hráči chtěli hrát, s tím, že vodu ze hřiště alespoň z části odstraní, což se jim s pomocí vyhrňováků podařilo
  • Kvůli přípravě hřiště a počátečním nejasnostem začal zápas s 15 minutovým zpožděním a také minutou ticha za nedávno zesnulého domácího funkcionáře
  •  terén byl opravdu velmi těžký (ale to pro obě družstva)
  • Domácí již od úvodních minut ukazovali , kdo bude pánem na hřišti, mnohem lépe kombinovali i na těžkém terénu a nutno říct, že byli lepší ve všech aspektech(rychlosti, důrazu, bojovnosti..)
  • Od začátku se dostávali do spousty příležitostí, ale často nepřesně zakončovali, Spálov se na domácí polovinu dostával velmi sporadicky, a když tak byl důraznými obránci hned v zárodku připraven o míč
  • Na první branku se čekalo do 25 minuty, kdy pravý obránce Jurajda posílá „nepovedený“ centr na Mališovu branku, který není v příliš dobrém postavení (moc na přední tyči) a k překvapení všech centr zapadá k zadní tyči – domácí vedou 1:0
  •  S.Jičín uspokojen výsledkem trochu polevil a Spálov se častěji dostával na jejich polovinu do kombinace
  • V 67 minutě se kopala proti S.Jičínu penalta , když na centr do malého vápna naskakovali dva hráči Spálova  a jediný domácí obránce mezi nimi zahrál úmyslně rukou , k penaltě se postavil Tadeáš Chuděj a s přehledem ji proměnil – 3:1
  • Asi o 3 minuty později se prosmýkl po levé straně Chuděj a předložil parádní přihrávku na malé vápno Karlu Popovi, ten se však šance zalekl a míč přenechal domácímu gólmanu