rozhodčí:  D.Žurovec, E.Tvardek, P.Mikyska

K.Sosnovec            M.Anděl             A.Sucháček                    V.Maršálek

V.Král (63´)             M.Baláž (46´)         O.Klevar            P.Pop

R.Ambrož                        T.Chuděj

Náhradníci: F.Zálešák (46´), L.Šíma (63´),F.Boudný,  T.Ambrož - NG

Trenér: Mgr.V.Bušina

• I když hráči Spálova věděli, že se hraje o důležité body se soupeřem, který je na chvostu tabulky a v případě výhry se na ně dotáhne, byl jejich výkon v prvním poločasu jedním slovem katastrofální
  • Na hřišti od úvodu existovalo pouze jediné družstvo a to domácí Suchdol, který byl důraznější v soubojích a lepší v kombinaci
  • hráči Spálova prohrávali o míč jeden souboj za druhým
  • domácí se dostávali do zakončení a nejednou bylo v pokutovém území pěkně horko
  • gól na sebe nenechal dlouho čekat, to když ve 24 minutě rozehrál bekovku domácí gólman Sehnalík hlavou za sebe prodloužil záložník a odkrytou levou stranu využil Jan Málek, který podél Mališe rozvlnil síť (podle postavení útočícího hráče se zdálo, že se jedná o ofsajd, ale z pohledu hráčské lavice to nebylo průkazné – skutečnost, že se jednalo o ofsajd, potvrdil nestranný pozorovatel, který seděl přesně v místech zrodu brankového útoku)
  • cca ve 27 minutě pohotově dloubákem vystřelil P.Pop, který si všiml vytaženého domácího gólmana, ale branku přestřelil
  • pak už do konce poločasu vládli domácí, kteří se dostávali k zakončení, a minimálně dvakrát podržel Spálov gólman Mališ, který zmařil jejich tutovky, jednou poskakoval míč i po brankové konstrukci (břevně)
  • domácí navíc ve 37 minutě vstřelili branku, která jim, ale pro domnělý ofsajd nebyla uznána (chybné rozhodnutí rozhodčích – o ofsajd se nejednalo)
  • v prvním poločasu mohlo být o osudu utkání úplně rozhodnuto, Suchdol mohl klidně vést 3 nebo 4:0, Spálov měl velké štěstí
  • v kabině Spálova byla o poločasové přestávce velká bouřka, hráči si vyslechli oprávněné výtky od trenéra, způsob, jakým se prezentovali v prvním poločase, neměl nic společného s krajskou soutěží
  • ve druhém poločasu se už hra Spálova zlepšila, snažil se kombinovat a byl i lepší v držení míče
  • za největší šance se dají považovat dvě příležitosti Anděla, první v 57 minutě, kdy se ocitl po standardce sám před domácím gólmanem, ale z pětky netrefil ideálně míč a Sehnalík míč lapil, druhou příležitost měl v 70 minutě, kdy mu přistál na hlavě zcela přesně rozehraný rohový kop, ale bohužel odkrytou branku domácích netrefil