rozhodčí:  Seidler R., Kolarský M., Poledník R.

K.Sosnovec            O.Klevar               A.Sucháček                    V.Maršálek
V.Král     R.Ambrož (90´)      M.Baláž         F.Zálešák             P.Pop
T.Chuděj (66´)

Náhradníci: K.Pop (66´) F.Boudný (90´), T.Ambrož - NG
Trenér: Mgr.V.Bušina

• K dalšímu zápasu do Vlčovic odjížděl Spálov s úzkým kádrem, protože několik hráčů absentovalo (svatby, zranění)
  • Hrálo se na duben za nezvyklého tepla na dobrém, i když tvrdším terénu
  • Na první branku zápasu se nečekalo dlouho a již ve 4 minutě se Spálov radoval z vedení, když spálovští dobře zapresovali na útočné polovině, Chuděj vyhrál ve velkém vápně důležitý souboj a věděl si rady i před brankářem podél kterého poslal míč do sítě
  • Zhruba do 20 minuty se útoky přelévaly ze strany na stranu a hra byla poměrně vyrovnaná, ale v zakončení už to tak slavné nebylo
  • Buď byly střely na obou stranách zblokovány nebo měli střelci vychýlenou mušku
  • Zhruba od poloviny poločasu získávali navrch domácí a do vápna se snášel jeden nebezpečný centr za druhým
  • Spálov nebyl schopen podržet v těchto fázích utkání míč a dostával se chvílemi pod velký tlak, naštěstí fungovala dobře obrana a všechny nebezpečné útoky byly včas zastaveny nebo domácí hráči zakončili vedle branky
  • Když už se zdálo, že poločas skončí těsným vedením Spálova, "pláchnul" ve 42 minutě po levé straně domácí záložník Jiří Jalůvka a přes Mališe, který asi vyběhl o něco dříve než měl, srovnal skóre utkání na 1:1