V.Maršálek (74´)          T.Chuděj            A.Sucháček                   J.Kostka

Pop P                     Klevar O. (79´)                            Marszalek R.

Náhradníci:  Anděl M. - nenastoupil;Šíma L.(74´);Zálešák F.(79´),Ondřej M.-nenastoupil;Boudný F.- nenastoupil;  J.Jurošek -NB

Trenér: V.Bušina

• před zápasem proběhl vzpomínkový akt s minutou ticha, na nedávno zesnulého výborného útočníka domácích Michala Davida
  • od začátku zápasu byl Spálov víc na míči, ale byla to hra bez nějakého bez průniku do vápna a náznaku šance, jak se říká „hrálo se po 16-ky“
  • překvapivě udeřilo z první kloudnější akce domácích v 15 minutě, kdy přišel centr z levé strany a hlavou se pod břevno spálovské branky trefil domácí útočník Dědík
  • změna stavu na sebe nenechala dlouho čekat a už v 18 minutě se radoval z vyrovnání Spálov, to se na levé straně uvolnil Král, nacentroval do vápna a cca z 11 metrů se přesnou hlavičkou k levé tyči domácí svatyně prosadil Klevar  - 1:1
  • i nadále byl míč více na kopačkách spálovských hráčů
  • ve 32 minutě vyslal dlouhý pas za obranu domácích Chuděj a našel přesně Reného Ambrože, ale tomu se zakončení nepovedlo
  • hned o minutu později střílí z hranice velkého vápna opět Ambrož, ale míč chytá gólman Machač
  • ve 35 minutě zahrávají domácí nebezpečně standartku a k hlavičce se dostává Polónyi  který míří nad bránu
  • za stavu 1:1 se odchází do kabin
  • po přestávce se cca v 50 minutě dostává k zakončení domácí Dědík, ale netrefuje branku
  • v 53 minutě po přihrávce Marszalka, jde do rychlého brejku Karel Pop, ale do střely uvnitř vápna se mu bohužel stačil položit domácí obránce a odvrátil na roh
  • v 69 minutě jdou domácí znovu do vedení, to když se nepodařilo na hranici velkého vápna odehrát míč hned dvěma spálovským hráčům a do nahrávky vběhl a bodlem zasáhl záložník Černoch a míč zapadl přesně k pravé tyči Ambrožovi brány – 2:1