Vražné - Spálov (10.8.2014)

11. 8. 2014

Pohár OFS Nový Jičín - neděle 10.8.2014 - od 17.00hod  - hřiště Vražné

Vražné - Spálov   2:4 (1:1)

branka: 37 min-  František Zálešák, 85 min - T.Chuděj, 89 min - M.Baláž, 91 min - T.Chuděj

rozhodčí: M.Klement                       90 diváků

sestava: R.Mališ, V.Král, A.Sucháček, O.Maršálek (60min),V.Maršálek , F.Zálešák, P.Pop, M.Baláž, K.Sosnovec , L.Šíma (46min),T.Chuděj

náhradníci: T.Ambrož (60 min),J.Kostka (46 min)

Důležité momenty zápasu:

-  37 minuta -  po příhrávce Tadeáše těsně před bránu domácích, dorazil míč kostrbatě ,ale přesto Frřanta Zálešák - Spálov vede 1:0

- 44 minuta - po údajném faulu ,který viděl snad jen rozhodčí , kopou domácí  penaltu a tu s přehledem  gólman proměňuje

- 60 minuta -  bleskový brejk domácích  po pravém křídle, ideální příhra na velké vápno a ukázkové zakončení - Vražné vede 2:1

- 85 minuta - k sólu se odhodlal Tadeáš ,který si navedl míč těsně za velké vápno a přízemní střelou srovnává na 2:2

- 89 minuta - Tomáš A.centruje do šestnáctky, kde si míč ideálně zpracovává Milan B. a střelou z otočky nedává domácímu brankáři šanci - Spálov vede 3:2

- 91 minuta - Tadeáš se dostává před velké vápno , dělá úspěšnou kličku poslednímu obránci domácích a přesnou střelou na zadní tyč určuje konečné skóre zápasu  - Spálov -Vražné 4:2

V dalším kole , které se bude hrát ve středu 20.8.2014 od 17 hod na hřišti ve Spálově,  budou soupeřem Spálova hráči Oder.