Pohár OFS Nový Jičín - středa 21.8.2013 -od 17.00hod  - hřiště Spálov

rozhodčí: J.Pavelek                       50 diváků

sestava:T.Neckář, V.Král,A.Sucháček,T.Ambrož,M.Anděl,L.Šíma,F.Zálešák,J.Kostka,P.Pop, J.Šmatelka(55min),T.Chuděj(77min)

náhradníci: L.Klevar (77min),K.Sosnovec(55min)

Velice dobrý zápas s účastníkem 1.B třídy.

Stručně:

- po dlouhém autu T.Chuděje se ve vápně prosadil už v 7minutě J.Kostka a hlavou poslal Spálov do vedení 1:0, i Odry se snažili vstřelit branku ,ale kluci dobře bránili,takže se do kabin šlo za stejného stavu

- v druhém poločasu již byl vidět na domácích hráčích velký úbytek sil a už v 52 min srovnal soupeř na 1:1 ,když T.Neckář neudržel v rukavicích střelu ze šestnáctky a útočník hostí zblízka skóroval, v 70min šli Odry do vedení ,kdy střela z hranice vápna zasvištěla do levého horního rohu branky, i přesto se kluci v závěru dostali do několika slibných šancí a mohli srovnat(A.Sucháček ,L.Šíma)

Trenér pozitivně hodnotil předvedenou hru i nasazení hráčů.