branky domácí: 60 min P.Kaša , 72 min R.Blažek

branky hosté: 34 min R.Ambrož, 68 min K.Pop

rozhodčí: M.Levinger, Z.Krokocz, J.Pavelek

Král V. (76 min)            Klevar O.     Kiša R.     Pop K.
Ambrož R.          Chuděj T.

Náhradníci: P.Pop (76 min), M.Ondřej (84 min),J.Vlček   T.Ambrož - NB

Trenér: V.Bušina

• domácí tým z Bordovic začal zápas velmi aktivně a už ve 4 minutě se mohl ujmout vedení, když na středovém kruhu domácí získali míč a domácí záložník si všiml, že brankář Vašíček stojí poměrně vysoko z brány a zkusil ze 40 metrů přímou střelu, ta se naštěstí pro Spálov odrazila od břevna do země , kde míč těsně před brankovou lajnou chytil vrátivší se brankář
  • i v dalších minutách byli domácí aktivní a jednoduchou hrou, založenou na nákopech se dostávali na dostřel Vašíčkovi brány
  • až ve 14 minutě se dostává Spálov do rychlého brejku, když kolmou přihrávku dostává Ambrož , obchází brankáře domácích , ale protože je v ostrém úhlu, volí nahrávku na šestnáctku, kde je Kiša a placírkou trefuje bránu domácích, na brankové čáře však velmi dobře zasahuje jeden z obránců a odkopává na roh
  • ve 21 minutě kope Spálov trestný kop cca z 19 metrů, R.Ambrož pálí míč do zdi, ale ten se dostává za ni a tam se nejrychleji orientuje Sucháček, bohužel pálí vysoko nad bránu
  • ve 27 minutě utíká po levém křídle Chuděj, ve velkém vápně obehrává obránce  a dostává se až před brankáře domácích, situaci však neřeší dobře a nic z toho není
  • ve 34 minutě se již stav zápasu mění, do velkého vápna vniká Ambrož, chce obejít domácího hráče , ale trefuje jeho ruku, rozhodčí nařizuje pokutový kop - René Ambrož ji s přehledem promění a Spálov vede 1:0
  • i přesto, že se na obou stranách zahrávají do konce poločasu standartky (rohy a trestné kopy), tak se stav zápasu nemění
  • do druhého poločasu se jde beze změn v obou týmech
  • přes šance na obou stranách se mění stav až v 60 minutě , kde ukazuje velký důraz v souboji domácí Kaša, který se přes Krále a brankáře Vašíčka dostává k míči a uklízí jej do sítě - 1:1
  • v 68 minutě přichází asi nejpěknější moment zápasu, kdy po narážečkách na pravé straně centruje z křídla R.Ambrož a nachází ve vápně naběhlého Karla Popa , který ostrou hlavičkou vrací vedení na stranu Spálova - 2:1
  • radost z vedení netrvá však dlouho, běží 72 minuta ve středu hřiště jde do souboje  Sucháček a bohužel lehce přistrčen netrefuje míč ideálně, ten si na levé straně bere domácí záložník a posílá nahrávku doprava na rozběhnutého Blažka, který podél Vašíčka srovnává na 2:2
  • i přes snahu obou družstev strnout zápas na svou stranu, se stav utkání nemění a končí remízou 2:2