K.Pop       V.Maršálek          P.Pop (90´)          V.Král          F.Boudný (79´)

Náhradníci:   P.Šíma (90´) , O.Klevar (79´) , J.Vlček (86´)

Trenér: zástup L.Remeš

• Opět v silně kombinované sestavě jsme nastupovali k zápasu v dalekých Hukvaldech
  • Tak jako v minulém zápase byl posílen střed hřiště a hráli jsme na 5-ti člennou záložní řadu, pouze s jedním hrotem
  • Už ve 3 minutě se dostal do pološance Patrik Pop, ale domácího gólmana Sasína nepřekonal
  • Na gól se přesto dlouho nečekalo, v 11 minutě se dostal do brejku René Ambrož po zaseknutí a přihrávce pálil na bránu Karel Pop, ale míč skončil díky teči bránících hráčů mimo
  • Následoval roh, který výborně rozehrál R.Ambrož a ještě lépe si na míč naběhl důrazný Kostka a vymetl pavouky z pravého růžku hukvaldské svatyně – 12 min  - 0:1
  • Pak byli častěji u míče domácí hráči, ale nedalo se říct, že by si vypracovali nějaké vyložené šance
  • Ve 33 minutě se ovšem přece domácí mohli radovat, kdy po nedorozumění mezi středovými bránícími hráči Spálova se po rychlém prostrčení dostal do výborné střelecké pozice Košica a nedal Ambrožovi šanci  - 1:1
  • Z vyrovnání se ovšem domácí neradovali dlouho, protože ve 38 minutě se prosmýkl do vápna René Ambrož a obránce jej poslal k zemi, rozhodčí Bebenek ani chvilku neváhal a ukázal na pokutový kop – domácí se na něj seběhli a hrubě mu nadávali, ale resultovali z toho pouze dvě žluté karty – penalta byla neoddiskutovatelná- míč si vzal Tadeáš Chuděj a bombou o levou tyč dostal Spálov znovu do vedení  - 1:2
  • Za stavu 1:2 se odcházelo do kabin
  • Domácí se snažili něco s výsledkem udělat, ale naráželi velmi dobře organizovanou obranu Spálova
  • Spálov spoléhal na rychlé brejky
  • V 56 minutě vyslal pěkný pas Boudný na Karla Popa, ten obešel tři domácí hráče, ale bohužel zakončil pouze do rukou domácího gólmana
  • V 58 minutě poslal kolmou příhru Karel Pop na aktivního R.Ambrože, ten si míč velmi dobře pokryl a ve vápně ho složil domácí stoper, rozhodčí znovu ukázal na pokutový kop (podle nás opět správně a jen to potvrdily stopy po kolících na Ambrožově kotníku), znovu si vyslechl několik hrubých urážek a došlo na rozehru , míč si znovu vzal T.Chuděj a s velkým přehledem proměnil  - 1:3