branky hosté: 26 min Karel Pop, 50 min René Ambrož

rozhodčí: Podracký P. ,Opěla R. ,Vranay V.

Ambrož R.(89´)          K.Pop

Náhradníci: V.Král (41),M.Baláž (76´),M.Ondřej (89´) T.Ambrož - NB

Trenér: V.Bušina

• za docela příjemného podzimního odpoledne se hrálo na hřišti v Kateřinicích
  • od prvních minut se Spálov dostal pod tlak domácího týmu, který byl důraznější a zahrával také několik rohových kopů a po jednom z nich se k hlavičce dostal domácí hráč , který naštěstí netrefil branku
  • poté se hra přece jen trochu vyrovnala, asi ve 20 minutě byl atakován při zákroku ve vzduchu gólman Jurošek a následovalo delší ošetření, naštěstí pro Spálov mohl pokračovat ve hře
  • ve 26 minutě zahrávali domácí trestný kop, ale míč odehráli zadáci Spálova přesně na Ambrože, který se uvolnil a utekl po levém křídle a parádně naservíroval míč Karlu Popovi, který si naběhl na malé vápno a lehkou tečí dostal míč za záda bezmocného gólmana domácích - 0:1
  • ve 41 minutě další ztráta pro Spálov, pro zranění musel střídat obránce Anděl a ve třech zápasech po sobě, je to třetí dlouhodobě zraněný hráč,nutno říct, že domácí tým hrál kolikrát až za hranicí pravidel, ale bohužel jim tu u HR vcelku procházelo
  • ve 42 minutě Spálov podniká další rychlý výpad do otevřené obrany domácích, po pravé straně utíká Patrik Pop a dává na velké vápno proti noze R.Ambrožovi, ale jeho střela levou končí bohužel na břevnu
  • poté se dostávají do šance i domácí , ale bravurní zákrok předvádí gólman Jurošek
  • rozhodčí právem nastavuje za ošetřování gólmana 3 minuty,ale do poločasu se již stav zápasu nemění
  • do druhého dějství nastupují domácí s vervou a snahou otočit vývoj zápasu, ale už v 50 minutě Spálov navyšuje vedení, pěknou přihrávkou za obranu vysílá Kiša R.Ambrože, ten po levé straně zatahuje , dělá kličku domácímu obránci a navádí si míč na střed a potom  trefuje přesně na zadní tyč - stav utkání  - 0:2