hosté: 4 min Šíma L.; 10 min Pop K.; 81 min Klevar O.

rozhodčí:  L.Bartek, M.Kolarský, Z.Pargač

L.Šíma           Klevar O.         Zálešák F. (53 min)          Král V.
R.Ambrož  (89 min)                     K.Pop

Náhradníci: F.Boudný (89 min), M.Ondřej (53 min)

Trenér: R.Klevar

• díky zdravotním komplikacím(Sucháček,Jurošek), dovolené(Kiša) a pracovním povinnostem(Pop P.) jsme nastupovali k prvnímu zápasu sezóny hodně v okleštěné sestavě
  • oslabené sestavě začátek neodpovídal a hned ve 4 minutě šel Spálov do vedení, to když Klevar poslal pas na R.Ambrože , který hbitě zatáhl po levé straně a naservíroval před bránu, kde si pohotově naběhl Šíma a k bližší tyči poslal míč do sitě
  • už v 10 minutě byl náskok dvoubrankový , dlouhý pas za obranu od T.Ambrože o míč se porval R.Ambrož a výsledkem bylo po sérii odrazů šťastné zakončení od K.Popa - 0:2
  • v 17 minutě se v další šanci ocitá K.Pop, ale jeho střelu na bližší tyč likviduje domácí gólman Beňo
  • od 20 minuty se začali osmělovat více i domácí a výsledkem byla ve 28 minutě branka V.Paly, který cca ze 12 metrů nedal Ambrožovi šanci - 1:2
  • ve 36 minutě byl vyloučen hráč domácích Dražkovič za držení K.Popa, domácí se hodně zlobili na sudího,ale ten byl neoblomný, s následného trestného R.Ambrož nastřelil pouze zeď
  • s výsledkem 1:2 se šlo do kabin, i když nutno přiznat, že od vyloučení hráče byli domácí ve zbytku poločasu lepším týmem
  • úvod druhého poločasu kopíroval závěr prvního a domácí i v deseti byli víc na míči
  • v 53 minutě došlo po souboji na půlce ke zranění spálovského Zálešáka, který spadl tak nešťastně , že si zlomil klíční kost
  • v 66 minutě po chybě Anděla se dostali domácí do velké šance,ale zakončili na střed brány , kde byl připravený T.Ambrož
  • i poté měli domácí další šance na srovnání stavu,ale uhodilo na druhé straně, to když už za bouřky napřáhl s cca 22 metrů kapitán Ondra Klevar a míč umístil přesně k tyči a rozhodl o osudu zápasu