Náhradníci: J.Vlček (26´) (80´), P.Šíma (80´)

• v poklidném nedělním odpoledni se odehrál stejně poklidný fotbalový zápas
  • opět v hodně okleštěné sestavě nastupoval Spálov na hřišti v Kozlovicích,na lavičce pouze se dvěma náhradníky
  • do sestavy se vrátil proti minulému zápasu R.Kiša
  • už v 6 minutě zavařil domácím gólman Chlebek, když jeho rozehrávku zablokoval René Ambrož a míč v pohodě dopravil do sítě - 0:1
  • ve 22 minutě přišel rychlý útok od Karla Popa,který se dostal i do dobré střelecké pozice na velkém vápně , ale vhodný moment ke střele prováhal, útok přesto pokračoval dále, míč se dostal k R.Kišovi , který jej na dlouhou nohu zpracoval a slabě zakončil, bohužel to byla také konečná v jeho účinkování v zápasu, protože si obnovil zranění zadního stehenního svalu
  • pak se hra přelévala ze strany na stranu, ale bez nějakých výraznějších šancí
  • ve 38 minutě museli pro zranění hráče střídat i domácí (kapitán Bednář)
  • ve 43 minutě nařídil rozhodčí volný přímý kop pro domácí z cca 22 metrů, po rozehrání domácích se míč odrazil od zdi ke Karlu Popovi, který se vydal k velkému sólu, kdy během 70 metrového sprintu obešel dva hráče a poté podél brankáře domácích navýšil vedení Spálova na dvě branky - 0:2 (byl to opravdu moc pěkný fotbalový moment)
  • v závěru poločasu vyvinuli domácí tlak, ze kterého pramenilo několik rohů a centrů do vápna, kde ovšem včas zasáhli obránci nebo spolehlivý brankář Jurošek
  • do šaten se šlo tady za stavu 0:2
  • do druhého poločasu provedli domácí další dvě změny v sestavě, včetně střídání brankáře Chlebka
  • ve druhém poločasu se domácí snažili něco udělat s výsledkem, ale žádnou ze střel v branku do sítě Spálova nepřetavili
  • do pološancí se dostal i Spálov, ale ve finální fázi chyběl větší důraz a přesnost v zakončení (v dobré pozici byl hlavně J.Vlček)
  • do konce zápasu se již nic zásadního neudálo a Spálov mohl slavit další tři body ze hřišť soupeřů a brankář Jurošek 4 nulu ze 6-ti zápasů, do kterých nastoupil