F.Zálešák (78´)              R.Kiša (87´)             V.Král  (38´)                  K.Pop

Náhradníci: P.Šíma (83´); P.Pop (38´);M.Ondřej (78´); F.Boudný (88´) ; R.Marszalek – nehrál

• V posledním kole jsme zajížděli na půdu velmi těžkého soupeře do Libhošťě
  • Hrálo se před velkou diváckou návštěvou a to i díky dnu obce Libhošť, který probíhal souběžně v areálu
  • Nutno poznamenat, že se hrálo za velkého horka
  • Od začátku bylo patrné, že domácí jsou velmi silní na míči a to i díky tomu, že mají ve svém středu několik velmi zkušených borců
  • My jsme se jen těžko prodírali do dobře organizované obrany domácích a vlastně jsme za první půli ani neohrozili branku domácích, ve které stál velmi mladý gólman Mička
  • To domácí kopali několik standartek a rohů, ale jejich zakončení nebylo přesné
  • Až ve 32 minutě se domácí z levé strany dostali do velké šance, ale dobrým zákrokem podržel Ambrož a s pomocí Sucháčka zažehnali nebezpečnou situaci
  • Ve 36 minutě byl na polovině hrubě faulován domácím Velartem Král a zápas pro něj skončil, domácí hráč dostal žlutou kartu
  • Cca ve 39 minutě vyráží Ambrož střelu domácích, ale míč hlavou vrací další jejich hráč a ještě před brankovou čarou doráží hlavou do brány Pojezdala, tato branka zvedla vlnu emocí, protože dorážející Pojezdala byl v ofsajdu, ale praporek pomezního zůstal dole a k velké nelibosti byla branka uznána – 1:0
  • Do konce poločasu se stav již nezměnil
  • V kabině tentokrát uděloval pokyny místo kouče Bušiny (v sobotu ženil syna) zastupující trenér Marszalek
  • Do druhého poločasu se šlo s cílem vyrovnat a urvat alespoň bod za remízu
  • V druhém poločasu už jsme přeci jen nějakou střelu vyprodukovali a jednou míč dokonce poskočil na břevně
  • snahou útočit ve větším počtu hráčů se v naší obraně vytvářela okénka, kterých domácí využívali k rychlým kontrům, po jednom trefili břevno a při dalším vytáhl střelu Ambrož na tyč a pak míč chytil
  • spoustu míčů v obraně posbíral Adam Sucháček, který odehrál výborný zápas
  • běžela poslední minuta nastaveného času (přidávaly se 3 minuty) a po centru do vápna domácích zahrál jejich hráč rukou, rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop a udělil ŽK
  • k exekuci penalty se postavil na jaře tolik úspěšný Tadeáš Chuděj, ale bohužel míč netrefil ideálně a branku přestřelil, ihned po tomto kopu rozhodčí ukončil zápas a domácí se mohli radovat, protože 3 body z tohoto zápasu je posunuli do čela tabulky a tím i k postupu do 1.A třídy
  • nutno uznat, že domácí působili fotbalovějším dojmem a měli i více ze hry, přesto trošku mrzí umístění na „bramborové“ příčce (i když je to ale obhájení loňského umístění – loni 4.místo  - 39 bodů, letos – 50 bodů)