Náhradníci:  P.Šíma (87´);R.Kiša (76´) ;R.Ambrož (71´), K.Pop (67´), R.Marszalek - nehrál

• Za jednobrankového vedení Spálova se šlo i do kabin
  • I po změně stran se Spálov snažil hrát aktivně a chtěl přidat pojišťovací branku
  • té se dočkali v 62 minutě, když do vápna vnikl Chuděj a byl podražen, rozhodčí neváhal a nařídil pokutový kop
  • k tomu se postavil T.Chuděj a bezpečně jej proměnil  - 0:2
  • od 67 minuty došlo postupně k několika střídáním a na hřiště se dostali odpočívající útočníci (K.Pop a R.Ambrož) a v závěru po dlouhé zdravotní odmlce i Rosťa Kiša
  • hned po nástupu na hřiště proletěl po levé straně mezi dvěma domácími Karel Pop, ale místo střely volil z dobré pozice nahrávku
  • v 85 minutě se zapsal mezi střelce zápasu R.Kiša, když po pravé straně zatáhl míč René Ambrož a našel jeho kopačku, která míč usměrnila za záda bezmocného Pospěcha – 0:3