R.Ambrož          M.Baláž

Náhradníci: A.Boudný (56 min), J.Jurošek (88 min), T.Vašíček -NB

Trenér: R.Klevar

• I když se v sestavě objevil poprvé v sezóně R.Kiša, opět se Spálov potýkal s absencemi několika hráčů (Sucháček A., Maršálek O. – zranění, Pop P. – pracovní povinnosti, Pop K. a Maršálek V. – osobní důvody)
  • V prvním poločase byl Spálov aktivnějším družstvem a hlavně rychlé výpady , které podnikal R.Ambrož a L.Šíma byly pro domácí tým velkou hrozbou, bohužel zakončení už tak slavné nebylo (střely končily vedle brány, byly zblokovány nebo byly nedůrazné)
  • Domácí kopali několik rohů a trestných kopů, ale bez většího efektu, pouze jeden ostřejší zákrok si připsal Ambrož, když se za zády obránců objevil domácí forvard
  • zhruba v polovině poločasu měl šanci po rohu Kostka, když si velmi dobře naběhl, ale míč mu při zakončení sjel z hlavy
  • gólové radosti se tento hráč přesto dočkal, když ve 43 minutě parádně naběhl na Balážův roh a důraznou hlavičkou poslal Spálov do vedení
  • s vedením 1:0 odcházel Spálov i do kabin
  • do druhé půle nastupoval s cílem dobře bránit a z rychlých brejků případně pojistit vedení, vše bylo bohužel jinak
  • už ve 47 minutě se domácí dožadovali odpískání nedovoleného zákroku na jejich záložníka, ale rozhodčí nechal citlivě pokračovat a míč se dostal k Hurtovi a ten z hranice velkého vápna vypálil, i když střela měla razanci, nebyla příliš dobře umístěná (šla prakticky na střed brány), ale přesto skončila v síti (čisté svědomí nemůže mít T.Ambrož)
  • samozřejmě rychlý vyrovnávací gól domácí nakopl a v průběhu druhého poločasu byli lepším týmem a snažili se strhnout vedení na svoji stranu
  • do dobré pozice se v úvodu druhého poločasu dostal i L.Šíma, ale místo střely volil zaseknutí a bylo po šanci
  • zanedlouho musel být Šíma střídán, protože po náběhu na rohový kop byl přidržen za dres a následně puštěn Kostka (myslím, že se dalo i odpískat), který již nezastavil svůj pohyb a doslova jej zbořil (jak se ukázalo, odnesl to výronem kotníku)
  • v 66 minutě se domácí radovali z vedoucí branky, protože spálovští propadli v bránění, nechali od středového kruhu rozběhnout záložníka Schwarze, ten nikým neatakován doběhl až k velkému vápnu, kde stačil před kontaktem s obráncem vystřelit a míč zapadl přesně do pravého horního rohu – 2:1
  • pak ještě od třetího gólu zachránili Spálov Chuděj T. s Kostkou, kteří po závaru odkopávali míč z brankové čáry
  • i když se Spálov ještě snažil něco s výsledkem udělat a v závěru si vytvořil i tlak, ze kterého resultovalo několik rohů, domácí si už vítězství nenechali vzít a slavili první body v novém ročníku