M.Ondřej  (78´)        V.Král             R.Marszalek (61´)               L.Šíma

R.Ambrož                          K.Pop

Náhradníci:  F.Boudný (78´), F.Zálešák  (61´)

Trenér: V.Bušina

• Diváci se ještě nestačili pořádně usadit a už se měnilo skóre zápasu
  • Ve 3 minutě vyslal dlouhý pas na útočnou půlku Karel Pop, k míči má blíže hostující gólman, ale chce to řešit moc fotbalově, míč mu vypichuje René Ambrož a sprintuje podél brankové čáry k opuštěné svatyni, před zakončením se ještě elegantně zbavuje bordovského obránce a otevírá skóre zápasu – 1:0
  • Bordovice nepřijeli jenom bránit a snažili se hrát útočně a vytvořit si nějaké brankové příležitosti, ale jejich střely skončily většinou na bloku domácích obraných řad nebo zakročil gólman Ambrož
  • Ve 22 minutě poslal přihrávku středem Maršálek, opět mají blíže k míči hostující hráči (brankář a obránce), po jejich nedorozumění mezi ně vkládá špičku kopačky velmi aktivní R.Ambrož, míč se odráží od obránce do břevna Turoňovi svatyně a dobíhající Ambrož skóruje hlavou do prázdné brány – 2:0
  • Ve 31 minutě je zkompletován hattrick, Marszalek přistrkává do ulice Šímovi, ten zaváží míč k brankové čáře a posílá prudký centr před bránu, kde je všudybyl Ambrož a sklepává jej do sítě – 3:0
  • I za tohoto nepříznivého stavu neskládají hosté zbraně a snaží se s výsledkem něco udělat, ovšem i přes útočnou snahu na obou stranách se skóre do poločasu nemění – 3:0
  • Ve druhém poločasu se hostům podařilo snížit v 65 minutě díky brance Jana Heikeho, který potrestal nedůraz před velkým vápnem Spálova a střelou cca z 18 metrů překonal gólmana T.Ambrože – 3:1
  • Hosty tato branka povzbudila a dále se tlačili před spálovskou bránu, vždy však zakročili obránci nebo brankář Ambrož
  • Když už se zdálo, že se stav zápasu nezmění, pěkně podržel míč u vápna hostí Zálešák a naservíroval na nohu Šímy, který podél brankáře uzavřel účet zápasu na 4:1