rozhodčí: Sciskala V., Seipel J., Pretsch A.    del.Kubánek L.

Náhradníci: F.Zálešák(8´),M.Ondřej - nenastoupil,  T.Ambrož - NB

Trenér: V.Bušina

• hrálo se za velmi chladného a větrného počasí
  • utkání pro Spálov vůbec nezačalo dobře, protože už v 8 minutě přišel o svého kapitána Sucháčka, který si přivodil výron kotníku a musel střídat
  • v 10 minutě se poprvé měnilo skóre utkání, když hostující záložník vystřelil asi z 20 metrů, střela před gólmanem mírně zaplavala a stačil ji vyrazit pouze nohama a nejdřív u dorážky byl útočník Šimíček, který napálil míč do brány - 0:1
  • pak se do šancí dostal také Spálov,kdy dvakrát mířil vedle branky Chuděj (snažil se vždy přehodit vyběhnuvšího brankáře hostí, jednou po dlouhém autu a podruhé po dlouhém nákopu za obranu)
  • cca ve 43 minutě se do velké šance dostali hosté, kdy se útočník Šimíček objevil sám před Juroškem, ale ten předvedl výborný zákrok
  • od úvodního hvizdu hráli hosté docela tvrdě, ale bohužel pro to neměl pochopení hlavní rozhodčí, který jim udělil v průběhu zápasu celkem 6 žlutých karet
  • za stavu 0:1 se šlo do kabiny
  • do druhého poločasu nastoupili Spálovští s odhodláním zvrátit stav utkání a už v 57 minutě k tomu měli blízko, když se René Ambrož prodral do velkého vápna , obehrál gólmana Sasína, ale toho na brankové čáře zastoupil obránce, z následného rychle rozehraného rohového kopu orazítkoval Kostka tyč
  • v 71 minutě podržel spálovské výborným zákrokem Jurošek, proti kterému se objevil tváří v tvář hostující záložník, následnou dorážku poslali hosté nad bránu
  • v dalším průběhu zápasu už byli domácí rychlejší a aktivnější a tlačili se před bránu hostí
  • v 84 minutě zahrával domácí Kiša trestný kop z 20 metrů, jeho střelu vyrazil Sasín pouze před sebe a nejblíže k míči měl Karel Pop,který hlavou srovnal na 1:1
  • už za dvě minuty vyslal pěknou střelu ze šestnáctky Ondra Klevar, ale gólman hostí ji vyrazil na roh
  • v závěrečném tlaku se podařilo přece jen Spálovu strhnout vítězství na svou stranu, po centru R.Ambrože z pravé strany se  prosadil gólovou střelou Patrik Pop - 2:1