TJ Sokol Spálov - Slavoj Jeseník     3:0 (1:0)

branky: 26 min R.Kiša; 52 min R.Ambrož ;81 min K.Pop

rozhodčí: Porubek V., Seipel J., Kotala F.

Král V. (83 min)       Klevar O.     Kiša R.     Pop K.
R.Ambrož          M.Baláž (77 min)

Náhradníci: M.Ondřej (77 min), A.Sucháček (83 min), T.Vašíček -nenastoupil ,T.Ambrož -NB

Trenér: V.Bušina

• Už se staronovým trenérem Bušinou na lavičce, který převzal družstvo po trenéru Klevarovi (jenž ukončil činnost ze zdravotních důvodů), nastoupil Spálov proti soupeři z Jeseníku
  • Od prvních minut se snažili být kluci aktivní a tlačili se před bránu, hodně agilní byl od úvodu (a nutno říct, že mu to vydrželo v průběhu celého zápasu) René Ambrož, jehož rychlost činila zadákům Jeseníku velké problémy
  • Ani Jeseník se nedal zahanbit a ukázal, že má svou kvalitu a v určitých pasážích dokázal dobře kombinovat a i díky rohům se dostával k ohrožení Juroškovi brány
  • Přišla 26 minuta, kdy se hodně aktivní Ambrož prosmýkl kolem brankové lajny a dal míč proti noze Kišovi, který si již s touto nabídkou věděl rady a otevřel skóre zápasu – 1:0
  • Cca kolem 30 minuty se do velké šance dostali i hosté, když po velké chybě a ztrátě míče ve středu hřiště se hnali do rychlého útoku, který zakončili střelou břevna spálovské svatyně
  • Pak se do konce poločasu vyskytli na obou stranách jakési pološance, ale bez gólového efektu
  • Do druhého poločasu nastoupil Spálov aktivně a už v 52 minutě se náskok navýšil na dvě branky, to když na půlce utekl R.Ambrož svému strážci a ostrou střelou uvnitř velkého vápna nedal Machačovi v brance Jeseníku žádnou šanci
  • I přestože Spálov vedl o dvě branky, tak se Jeseník nevzdával a chtěl udělat něco s výsledkem, opět hrozil po standardních situacích a několikrát bylo v pokutovém území domácích dost horko
  • Ve druhém poločase ještě několikrát utekl Ambrož svým protihráčům a velmi dobře vracel míč pod sebe, ale bohužel už bez brankového zakončení
  • V 81 minutě zahrával Spálov trestný kop z poloviny hřiště, k rozehrávce se postavil J.Kostka, jeho nákop si ovšem našel ve vápně gólman Machač, k překvapení všech mu ale míč vypadl na zem a nejblíže stál záložník K.Pop, který nastalou situaci vyřešil se stoickým klidem a míč uklidil do sítě  - 3:0