rozhodčí: L.Tobola, R.Pobořil , J.Kyselý

Král V. (88 min)            Klevar O.     Kiša R.     Pop K.
Pop P. (78 min)          M.Baláž

Náhradníci: J.Vlček (78 min), T.Boudný - (88 min), R.Ambrož, J.Jurošek -NB

Trenér: V.Bušina

• Do Spálova zavítal silný celek z Jistebníku a bohužel domácí nemohli v tomto zápase počítat se službami tří hráčů ze základní sestavy (Sucháček – disciplinární trest; Jurošek a Ambrož R. zraněni)
  • Jistebník, který před začátkem sezóny výrazně posílil, byl od úvodních minut velmi aktivní a ukazoval svou sílu na míči, který měl ve svém držení častěji než domácí hráči
  • Z aktivity hostí resultovalo několik nebezpečných situací, které se ,ale domácí obraně v čele s Vašíčkem podařilo vyřešit
  • Spálov měl za první poločas snad je dvě pološance, první když se po levé straně hbitě uvolnil Karel Pop, ale bohužel nezamířil přesně a druhou, po rychlém rozehrání standardky, kdy centroval zprava osamocený Baláž na K.Popa , který bohužel na míč nedosáhl
  • Do kabin se tedy šlo za bezbrankového stavu
  • O poločase nabádal trenér Bušina hráče k pozornosti po zahájení druhé půle a samozřejmě k větší aktivitě
  • Ve 49 minutě zahrával Spálov z půlky trestný kop, bohužel tak nešťastně, že do brejku se dostali hráči hostujícího celku, kdy šli tři na jediného obránce Spálova, odpovědnost vzal na sebe Besta, který z pravé strany vystřelil na spálovskou branku, jeho střela nebyla příliš umístěná, ale odrazila se od rukou Vašíčka za jeho záda a hosté se tedy ujali vedení 0:1
  • I dále se hosté snažili o aktivní hru a chtěli si vedení pojistit, ale Spálov také chtěl urvat z utkání nějaký bodík a dostával se do velkého vápna hostí hlavně po dlouhých autech nebo po rozích
  • V 80 minutě zahrával rohový kop R.Kiša a na něj si výborně naskočil kapitán O.Klevar a nedal Krayzelovi v brance hostí žádnou šanci a hlavou srovnal skóre na 1:1