Náhradníci:  M.Anděl- nenastoupil; O.Klevar (79´); P.Šíma - nenastoupil, F.Zálešák  (61´) ; J.Vlček - nenastoupil

• Sice květnové datum, ale jinak velká zima a vítr přivítal aktéry nedělního utkání
  • Spálov opět v kombinované sestavě, protože z důvodu zranění absentovali středoví hráči
  • Na hostech bylo vidět velké odhodlání, protože postavení v tabulce je nutí ve zbývajících zápasech nasbírat co nejvíce bodů
  • Nicméně spálovští nechtěli rozdávat body a tak se čekal velký boj
  • Spálov rozehrával několik trestných kopů a rohů, ale žádný nedokázal přetavit ve vedoucí gól, v největší šanci prvního poločasu se ocitl cca ve 35 minutě Karel Pop, který ovšem z ideální střelecké pozice trefil jen náruč gólmana Kavky
  • Z první branky se však, jak už to bývá, radovali hosté, to když ve 40 minutě obešel ve středu pole kateřinický Marsina dva spálovské hráče a cca z 18 metrů rozvlnil síť za zády Ambrože
  • Za překvapivého stavu 0:1 se šlo do kabin
  • v průběhu pauzy nabádal trenér Bušina k většímu nasazení a trpělivosti a přeskupil složení jednotlivých řad (Chuděj se vysunul na střed zálohy, Pop do útoku a Šíma doplnil zálohu)
  • už ve 49 minutě se obcházel René Ambrož hostujícího obránce a ten ho fauloval, bohužel pro hosty to bylo v pokutovém území a hlavní rozhodčí po konzultaci s pomezním nařídil penaltu
  • k exekuci se postavil Chuděj a opět s velkým přehledem proměnil  - 50 min  - 1:1
  • v dalším průběhu zápasu chtěl Spálov strhnout vedení na svou stranu, ale své šance nevyužil, v největší se ocitl Šíma, který trefil levou tyč kateřinské svatyně
  • ve druhém poločasu musel být odnesen na nosítkách útočník hostů Richter, který byl nejprve ošetřován po střetu s gólmanem Ambrožem a později po návratu na hrací plochu z důvodu nevolnosti upadl