Branky hosté: 55 min – Harabiš , 74 min Piskoř P.

rozhodčí: Dudek R., Dudek M., Vidlička D.

F.Zálešák                O.Klevar             V.Král (46´)                  P.Pop

R.Ambrož                       K.Pop (75´)

Náhradníci:  P.Šíma  - nehrál; M.Ondřej (46´);F.Boudný – nehrál; R.Marszalek (75´)

Trenér: V.Bušina

• Utkání s týmem, jenž usiluje o záchranu v soutěži, přineslo branky až ve druhém poločase
  • V prvním poločasu drželi zpočátku míč na kopačkách hosté, ale v uctivé vzdálenosti od Ambrožovi svatyně, postupně se začali osmělovat i domácí hráči a resultovalo z toho několik rohů a trestných kopů, které ovšem dokázala zpacifikovat kozlovická obrana a když se podařilo zakončit, tak bohužel mimo branku
  • Obranu hostí hodně zaměstnával René Ambrož, ale ti jej zdvojovali a prosadit se měl velmi těžké, přesto po jednom úniku po pravé straně mířil mezi tyče, ale jeho tvrdou ránu na střed vyrazil kozlovický gólman
  • Před koncem poločasu se po střetu se spoluhráčem Kostkou zranil záložník Král a do druhé půle již nenastoupil
  • V přestávce hráče trenér Bušina nabádal k zodpovědné a trpělivé hře
  • Z vedení se ovšem radovali hosté, když cca na 25 metrech dostal dost prostoru ke střele Harabiš a střelou do pravé šibenice otevřel skóre zápasu – 0:1
  • Na vyrovnání se dlouho nečekalo, v 62 minutě se ke střele dostal Karel Pop, ale jeho střela byla zblokována a dostala se na levou stranu ke zcela nekrytému Klevarovi, který s velkým přehledem střelou na zadní tyč potěšil domácí fanoušky – 1:1
  • Asi v 70 minutě po chybě ve spálovské obraně se ocitli v blízkosti gólmana Ambrože dva hostující hráči a dokonce i vstřelili branku, ale proti byl pomezního sudí, který signalizoval ofsajd
  • Přesto se hosté dočkali druhé branky, když se jim odkryla celá útočná pravá strana a po rychlém úprku Piskoře opět vedli o jednu branku (nutno říct, že trošku zaspal i gólman Ambrož, který mohl zmenšit hostujícímu hráči střelecký úhel) – 1:2
  • Na vyrovnání se čekalo stejně jako v prvním případě 7 minut, v 81 minutě Spálov dobře zakombinoval, míč se dostal ve vápně ke Klevarovi a ten byl při zakončení faulován, hlavní rozhodčí nařídil ve prospěch Spálova pokutový kop, k němu se postavil již tradiční exekutor T.Chuděj a ani tentokrát nezklamal – 2:2
  • O chvíli později mohl strhnout Spálov vedení na svou stranu, kdy po nákopu hlavičkoval aktivní Klevar přes brankáře, který byl hodně ven z brány, ale míč po odrazu od země těsně přeletěl břevno jeho brány