Král V.           Klevar O.          Baláž M. (46 min)          Ondřej M.(46 min)

Náhradníci: P.Pop (46 min), L.Šíma (46 min), T.Neckář (75 min), A.Sucháček - nezasáhl do hry, T.Ambrož - NB

• opět nekompletní sestava a na druhé straně velmi silný soupeř
  • od úvodního hvizdu bylo vidět, že přijel možná jeden z nejlepších soupeřů v celé skupině,který byl velmi dobrý na míči
  • v první půli se dostávala do šancí dostávala obě družstva, gólově však udeřilo poměrně již brzy na domácí straně
  • v 7 minutě přiťukl míč proti noze Karel Pop kapitánu Ondrovi Klevarovi, který přesně umístěnou střelou trefil z cca 20 metrů levý spodní růžek - 1:0
  • jak již bylo řečeno ,šance se rodily na obou stranách a to jak, po standardních situacích , tak po rychlých brejcích,ale žádnou změnu skóre do poločasu nepřinesly
  • největší vzruch před koncem poločasu přinesl okamžik z cca 42 minuty, to když si hlavní nevšiml, že hosté zahráli po autovém vhazování rukou a to navíc uvnitř pokutového území, ale sudí místo toho, aby odpískal pokutový kop , nechal pokračovat ve hře a hosté z rychlého brejku vstřelili gól, naštěstí byl velmi pozorný asistent na pomezí, který si hlavního přivolal a celou situaci mu vysvětlil, rezultoval z toho neuznaný gól a pro Spálov bohužel jen standardní situaci kousek za vápnem
  • hosté se sice čílili, ale v ten moment mohli být rádi , jak to dopadlo, a že se nekopala penalta
  • za stavu 1:0 se odcházelo do kabin
  • do druhého poločasu vystřídal trenér domácích dva záložníky, aby oživil trochu levou stranu hřiště
  • v prvních 15 minutách se ještě hrálo na obě branky a hlavně dva přímé kopy(Chuděj a Klevar), volaly po brance,ale proti byl vždy výborný gólman Martinovský
  • cca od 60 minuty měly výrazně navrch hosté a přehrávali Spálov ve všech herních činnostech (rychlost, přesnost, kombinace), dovnitř pokutového území se snášel jeden centr za druhým, ale obrana v čele s Chudějem odolávala, někdy i s přispěním štěstíčka
  • asi v 80 minutě se hosté dožadovali pokutového kopu hosté, když nastřelili ruku Chuděje (podle názoru rozhodčího a co jsem mohl vidět, tak se k tomu přikláním- měl hráč ruku přirozeně podél těla a neudělal žádný aktivní pohyb a penalta se tedy správně nepískala)