Náhradníci: Anděl M.(90´);Král V.(23´);Ondřej M.(88´); Boudný F. - nenastoupil,

• první jarní zápas se hrál za příjemného slunečného počasí

• úvod zápasu byl oboustranně opatrný a na kopačkách domácích bylo vidět navíc nervozitu, možná přemotivovanost a v jejich hře bylo hodně nepřesností

• střed hřiště byl velmi přehuštěný a prokombinovat se do nějaké příležitosti bylo velmi složité

• již ve 23 minutě musel bohužel odstoupit ze hry Kiša, který si obnovil svalové zranění

• první gólový moment přišel ve 26 minutě, když se na levé straně uvolnil René Ambrož a posunul míč po zemi doprava na nabíhajícího Patrika Popa, který si před Mališem věděl rady a Spálov se ujal vedení -1:0

• hned ve 28 minutě se do šance dostal R.Marszalek, který zpracoval vysoký odražený míč , ale Mališ byl ven z brány a skokem pod nohy mu míč sebral

• v prvním poločasu stojí za zmínku ještě průnik oderského Maléře, který prošel přes tři hráče a jeho zakončení lehce otřelo levou tyč domácí svatyně

• poločas tedy skončil 1:0 pro Spálov

• ve druhém přišlo vyrovnání docela záhy, když došlo k nedorozumění ve spálovské obraně a ven z šestnáctky musel hrát hlavou brankář Ambrož, ale míč bohužel došel jen k oderskému Murínovi, který lobem přehodil všechny a míč zapadl do sítě - 58 min - 1:1

• v 59 minutě se dostal k nebezpečné hlavičce A.Sucháček,ale zakončil bohužel nad oderskou bránu

• v 63 minutě napřáhl z 20 metrů oderský Chuděj , ale míč šel nad bránu

• v 64 minutě trošku rozčarování na domácí straně, když se k zakončení hlavou dostal Král, bránu netrefil, ale byl evidentně sražen oběma rukama oderským bránícím hráčem - píšťalka sudího zůstala němá

• v 66 minutě odcentroval z pravé strany René Ambrož a do centru se položil doslova Jan Kostka a strhl vedení opět na domácí stranu - 2:1